Ünlülerin Romantik Evlilik Teklifleri

2 dakika okuma süresi

Ünlülerin Romantik Evlilik Teklifleri

TV’lerde her gün gördüğümüz ünlüler eşlerine ya da henüz eş adaylarına nasıl evlilik teklifi yaptılar dersiniz? İşte ünlülerin şaşırtan evlilik teklifleri..

Kimi ünlü hiç beklenmedik bir anda evlilik teklifi etti, kimisi yüzlerce kişinin önünde diz çökerek evlenme isteğini belirtti. Bazıları klasik bazıları ise sıradışı evlilik tekliflerinde bulundu. İşte bazılarına tüyo niteliğinde olacak evlilik teklifleri..

Kadir Doğulu-Neslihan Atagül

Geçtiğimiz Temmuz ayında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan çift bakın nasıl evlendiler. Evlilik zamanının geldiğini hisseden Kadir Doğulu eşi Neslihan Atagül’e evlilik teklifi için evlerinin bahçesine tüm sevdiklerini çağırmış evin belli yerlerine notlar yerleştirip en son notunu da bahçeye çıkması için yönlendirip herkesin içinde evlilik teklifinde bulunmuş.

Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal

Yılların yakışıklı oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal’a evlilik teklifi için boğaz manzaralı evlerini tercih etmiş. Başbaşa otururlarken bir anda diz çöküp evlilik teklifi yapan İmirzalıoğlu Sinem Kobal’ı çok şaşırtmış. Geçtiğimiz yaz ayında nikâh masasına oturmuşlardı.

Burak Özçivit-Fahriye Evcen

Geçtiğimiz yıllarda final yapan Çalıkuşu dizisiyle birbirlerini tanıma fırsatı bulan ve 3 yıldır beraberliklerini tüm heyecanıyla devam ettirdi. Kara Sevda dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit güzel oyuncu Fahriye Evcen’e kendi doğum gününde diz çökerek romantik bir evlilik teklifi yaptı. İlişkilerinde bir sıkıntı olmazsa ünlü çift 2017 Temmuz ayında nikâh masasına oturacak.

Pelin Akil-Anıl Altan

Pelin Akil’de Fahriye Evcen gibi doğum gününde evlilik teklifi alanlardan. Geçtiğimiz Eylül ayında hayatlarını birleştiren ünlü çiftin evlilik pozlarına Instagram’dan binlerce beğeni geldi.

Kaan Yıldırım-Ezgi Eyüpoğlu

Oyuncu Kaan Yıldırım nasıl evlilik teklifinde bulundu dersiniz? Kaan Yıldırım, Ezgi Eyüpoğlu’na çimlerin üzerinde oldukça romantik bir müzikle evlilik teklifinde bulundu. Ezgi Eyüpoğlu bu teklifin en mutlu simgesi olan tektaşıyla Instagram’a kare paylaşarak mutluluğunu dile getirdi.

Daha İyi Yaşam olarak sizlere son dönemlerde evlilik teklifi alan çiftleri bir araya getirdik.Sizce en romantik evlilik teklifi hangisi olmuş? :)

Çağla Gürsoy ile Söyleşi​

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html