Ünlü Sanatçı Fatih Erkoç Kansere Yakalandı

1 dakika okuma süresi

Ünlü Sanatçı Fatih Erkoç Kansere Yakalandı

Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, Fatih Erkoç'un lenfoma kanserine yakalandığını belirterek, sevenlerinden dua istedi.

Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay’dan Fatih Erkoç hayranlarına üzücü bir haber geldi. Akay, Twitter hesabından, Erkoç’un Lenfoma kanserine yakalandığını açıkladı.

"6 ay kemoterapi görecek"

Onur Akay, Twitter hesabından bugün saat 02:37'de paylaştığı mesajlarda, "Usta sanatçımız Fatih Erkoç, Lenfoma kanserine yakalandı. Erkoç, şu anda kemoterapi görüyor ve 6 ay devam edecek. Masörü, sırtınızda bir şişlik var deyince hastaneye gitmiş ve Lenfoma başlangıcı demişler. Yeri doldurulamayacak sanatçımızın, tüm sevenlerinden dua istiyor ve acil şifalar diliyorum" dedi.

"Life Time Magazin" programına konuşan Fatih Erkoç ise, hastalığı nasıl fark ettiğini şu sözlerle anlattı:

"Hastalığımı öğrenmem biraz şans ederi oldu, pek bir şey hissetmiyordum, kötü bir şey yoktu vücudumda. Antalya’da bir otele gidip hafta sonları program yapıyordum. Orada masaj yapan Filiz Hanım 'Sırtınızda bir şişlik var' deyince Antalya dönüşü ultrason ve tomografi çektirdim, hastanede parça alıp baktılar. 'Lenfoma başlangıcı' dediler. Doktoruma göre iyileşme şansı olan bir hastalıkmış, kemoterapi almaya başladım. Moralim yüksek, pek takılmıyorum, 6 ay kemoterapi devam edecek. Şimdilik Bodrumda sahne çalışmalarım devam ediyor, kendimi iyi hissediyorum."

Daha İyi Yaşam ailesi olarak Fatih Erkoç'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz...

Editörün Seçimi: Daha İyi Yaşam - Kanserin 10 Belirtisi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html