Ünlü Anne ve Kızlarının İnanılmaz Benzerliği

1 dakika okuma süresi

Ünlü Anne ve Kızlarının İnanılmaz Benzerliği

"Hık demiş burnundan düşmüş" deyimini boşa çıkarmayan ünlü annelerin ve kızlarını ele aldık!

Hepimiz fiziksel açıdan ya annemizi ya da babamızı anımsatıyoruz. Ancak şimdi okuyacağınız haber benzerlik konusunda en iyileri..."Hık demiş burnundan düşmüş" deyimini boşa çıkarmayan ünlü annelerin ve kızlarını ele aldık!

Gerçekten "annesinin kızı" dedirtecek o kareler: Angelina Jolie ve Kızı Shiloh, Angelina Jolie ve Brad Pitt dediğimiz zaman kadın ve erkekte fiziksel açıdan mükemmelden bahsetmiş oluyoruz! Kızlarının muntazam yüz hatları ve güzelliği genetik. Üstelik sarışınlığını babasından almasına karşın annesiyle neredeyse tıpa tıp olan yüz ifadesi şaşırtıyor!

angelinajo

  Reese Witherspoon'un ve kızı Ava, neredeyse ikiz gibi görünüyorlar. Reese Witherspoon'un genç ve güzel anneliği büyük beğeni toplarken kızı Ava'nın güzelliğini annesinden aldığı apaçık!

reese

  Katie Holmes ile Tom Curise'un kızı Surie de annesine olan benzerliği ile hayret yaratıyor. Yüz ifadesi,bakışları ve göz rengi annesiyle aynı olan kız masum güzelliğini annesinden almış.

tom

  Cindy Crawford'un kızı Kaia Gerber. Kaia annesinin gençlik yıllarına öyle benziyor ki! Anne kızın güzelliği göz dolduruyor. cindy

  Derya Baykal ve kızı Derya Şensoy. Annesiyle yalnızca aynı ismi taşımakla kalmayıp fiziksel özellikleri açısından da neredeyse ikizi gibi! Güzel ve içten gülüşünü annesine borçlu olan Şensoy, "annesinin kızı"deyimini en çok hak edenlerden!

der

  Aydan Şener ve kızı Ecem Akbin'in benzerliği de görenlere "yok artık!" dedirtiyor. Gözlerinin güzelliğini annesinden almış olan Ecem Akbin annesinin gençlik yıllarıyla tıpa tıp aynı!    

aydan        

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/coldprocess-teknigi-ile-dogal-zeytinyagli-sabun-yapimi-12662.html