Uludağ'da Sömestre Tatili Başladı

1 dakika okuma süresi

Uludağ'da Sömestre Tatili Başladı

Öğrencilerin beklediği sömestre nihayet başladı! Uludağ'da, sömestre tatilinde bu yıl 17'ncisi düzenlenecek "Winfest"e ise sayılı günler kaldı.

Öğrencilik hayatımız boyunca hep tatil gelsin diye beklerdik. Öğrenciler, ya yaz tatili için geri sayım yaparlar ya da sömestre tatili için. Yani her daim bir tatil geri sayımı söz konusudur : ) Peki, ya öğrenciler, dört gözle bekledikleri tatillerde ne gibi planlar yapıyorlar? Sömestrede ne gibi etkinlikler düzenleniyor? Haydi Uludağ'da bu yıl 17'ncisi düzenlenecek "Winfest"e göz atalım.

Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezi Uludağ'da, sömestre tatillerinde 16 yıldan bu yana  aralıksız düzenlenen ve üniversite öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği festivaller için geri sayım başladı. "Winterfest" adındaki festival, Ocak sonunda ve Şubat başında yapılacak. Festival dolayısıyla düzenlenecek etkinliklere Kenan Doğulu, Ozan Doğulu, Hadise, Demet Akalın, Model,Tan, Tom Novy, Ralvero, Erdem Kınay feat Merve Özbey, Doğuş Çabakçor katılacak.

Hazırlıklar başladı

Uludağ, otellerin yüzde 100 doluluk oranına ulaştığı yılbaşı tatili ardından sömestrde düzenlenecek gençlik festivalleri için hazırlıklar sürüyor. Bu yıl 17'ncisi düzenlenecek "Winterfest"de gençler, otellere akın edecek. Winterfest 2013, 20-24 Ocak, 27-31 Ocak ve 10-14 Şubat tarihlerinde 3 bölüm halinde yapılacak.

 

Ünlüler sahne alacak

Gösterilen ilgi dolayısıyla festival tarihlerinde otellerde şimdiden boş yer kalmadı. Festivalde, tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine ulaşan, Avrupa'nın en iyi DJ-prodüktörlerinden Tom Novy, 2012 yılındaki In My Bedroom hitiyle dünya dans listelerinde ilk sıralarda yer alan Ralvero ile de gençler eğlenme imkanı bulacak. 

(Kaynak: DHA)

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı