UGG Çizmelerde Uzun Modeller

1 dakika okuma süresi

UGG Çizmelerde Uzun Modeller

UGG botlar uzun zamandır popülerliğini korumakta ve birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. İşte UGG çizmelerin uzun modelleri..

Kışın soğuğunda ayakları sıcacık tutması, düz ve rahat olması, her tarza da uyması açısından kadınların vazgeçilmezlerinden olmuştur. Bu model botların uzun ve kısa modelleri bulunmakta ve her iki tarz da sıkça kullanılmaktadır. Bu sıralar UGG dizüstü çizme olarak podyumlarda görülen farklı bir tarz daha ortaya çıkmıştır. Görüntüsü çok farklı olan bu çizmelerin moda dünyasında kabul görüp görmeyeceği net olarak bilinemiyor.

UGG Diz Üstü Uzun Çizmeler

Uzun zamandır moda olan UGG botlar için hiç bir kötü eleştiride bulunan olmamıştır. Fakat aynı şey UGG çizmeleri için sanırım geçerli olamayacak. Diz üstünde duran UGG çizmeler Paris de ilk defa görücüye çıkmış, birçok eleştiriye ve protestoya maruz kalmıştır. Sevenleri çıkıp da kullanılır mı, moda trendleri arasında yer alır mı bilinmez ama bu çok da kolay olmayacak gibi duruyor. Gereksiz uzunlukta ve kaba bir şekilde duran bu çizmeler ile kombin yapmak biraz zor duruyor. Tabii bu çizmeler de modayı etkisi altına alıp trend haline gelir mi ilerleyen günlerde kendini belli edecektir.

ugg

Çizmelerde Fransız Modası

İlk başta görüntüsü değişik gelse de daha sonra alışılan ve vazgeçilemeyen trend haline gelen UGG botlar bu sene alışık olduğumuzun dışında tasarlanıyor. Fransız modası ile çalışan UGG, diz üstü salaş duran çizmeler ve kat kat giyilmiş gibi duran botlar üretmektedir. Marka böyle bir model ile UGG tutkunlarını hayal kırıklığına uğratmış fakat açıklamalarında UGG özel tarihini kutlamak için böyle değişik bir tasarım yaptıklarını belirtmiştir. İlerleyen günlerde bu açıklamanın gelişecek durumlar ile bir netlik oluşturması umulmaktadır. 

ugg

UGG model uzun çizme modellerini nasıl buldunuz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html