Türkiye’nin En Ünlü Moda Bloggerları

2 dakika okuma süresi

Türkiye’nin En Ünlü Moda Bloggerları

Giyim konusunda fikir sahibi olmak kendi tarzını belirlemek amacıyla günümüz gençleri moda blogger'larını takip ediyor ve merak ediyor.

Türkiye’nin En Ünlü Moda Bloggerları

Günümüz şartları altında moda bloggerlığı bir meslek haline gelmeye başlamış moda bloggerları bu işi profesyonel olarak yapmakta gençlere fikir vermek adına bir takım hesaplar edilmektedirler. Sizler de moda konusunda fikir sahibi olmak istiyor ve bu bloggerları takip etmek istiyorsanız sosyal medya hesaplarına kolaylık ile ulaşabilir, ünlü moda bloggerlarını takip edebilirsiniz.

Bayan Moda Bloggerları

Fatih Terim'in kızı olarak tanınan Buse Terim kendini moda dünyasına kanıtlamış ve kısa zaman içerisinde binlerce genç tarafından takip edilen bir moda bloggerı olmuştur. Ünlü markalar ile de çalıştı bilinen Buse Terim kendi tasarımları ile de dikkat çekmektedir.

moda

Derya Açıkgöz şarkıcı Hadise'nin kız kardeşidir ablası başta olmak üzere birçok ünlü ismin stilistliği ile uğraşmaktadır. Ünlü moda bloggerları arasında yer alan Derya Açıkgöz stil danışmanlığı yürütmekte ve birçok tasarım ürün meydana getirmektedir.

İstanbul'un ünlü moda bloggerları arasında olan Nil Ertürk dijital marka danışmanlığı yapmakta ve de Bey Karaköy'ün kurucularından ve ortaklarından birisi olarak tanınmaktadır. Mükemmel stili ile göze çarpan Nil Ertürk doğallığı ve içtenliği ile de gençlerin dikkatini çekmiştir.

Erkek Moda Bloggerları

Son zamanların dikkat çeken moda bloggerlarından olmak için emin adımlarla ilerleyen Can Direkli gençlerin ilgisini çekmeye başlamıştır. Sosyal medya hesabındaki paylaşımlarının kısa hikâyeler şeklinde bakıcı olması ve renkte olması gençlerin dikkatlerini çekmesi için yeterli olmuştur.

Göze Şener ünlü moda logoları arasında dikkat çeken bir erkek bloggerdır. Göze Şener ilham veren tasarımları ve paylaşımları ile takip edilmesi gereken bloggerler arasındaki yerini çoktan almıştır bile.

Erkek moda bloggerları dikkat çeken bir diğer isim ise Koray Caner'dir. Mükemmel paylaşımları ile dikkat çeken Koray Caner gençler tarafından sıklıkla takip edilmektedir.

Üniversiteye yeni başlamış olan kişiler için moda fikirleri vermesi ile ön plana çıkan Tuna Mert ünlü erkek moda blogger olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html