Türkiye'nin En Ünlü Çocuk Oyuncuları

2 dakika okuma süresi

Türkiye'nin En Ünlü Çocuk Oyuncuları

Türkiye'nin en ünlü çocuk oyuncularına göz gezdirmeye ne dersiniz. Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Türkiye'nin En Ünlü Çocuk Oyuncuları

Kimisi reklam filmi ile kimisi ise rating rekorları kıran diziler ile. Filmler ile ödül kazananlardan en iyi dizi oyuncusuna uzanan bu yolda hepsi birbirinden yetenekli ve başarılı. Yaşları birbirinden farklı bu çocuk oyuncular tüm Türkiye'yi ekran başına topluyor. İşte karşınızda geleceğin jönleri!

oyuncu

Beren Gökyıldız

Altın Portakal sahibi minik yıldız oyuncu şimdilerde Anne dizisindeki oyunculuğu ile tüm Türkiye'yi ekrana topluyor. Her bölüm oldukça başarılı bir iş çıkaran Beren Gökyıldız, Türkiye'nin en iyi çocuk oyuncularından. Şöhret basamaklarını yavaş yavaş çıkmaya başlayan Beren Gökyıldız'ın geleceğin en iyi oyuncularından biri olacağı aşikar.

oyuncu

Ataberk Mutlu

Poyraz Karayel dizisi ile oldukça büyük bir seyirci kitlesini arkasına alan oyuncu Ataberk Mutlu da Altın Portakal ödül töreninde Türkiye'nin en iyi çocuk oyuncusu olduğunu kanıtlamıştı. Ödül kazandığı anda ağlaması ile tüm Türkiye'yi güldüren ama bir o kadar da mutlu eden Ataberk, yeni projelerde yer alacak mı merak konusu.

oyuncu

Emir Berke Zincidi

Rol aldığı diziler ve filmler ile tanınan Emir Berke Zincidi aynı zamanda Youtube'da da boy gösteriyor. Uzun yıllardır ekranda olan minik oyuncu Emir Berke Zincidi, pek çok proje de yer aldı. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki rolü ile de ününü tüm Türkiye'ye duyurmuş oldu. Bir dönem medya sayfalarını oldukça meşgul eden Emir Berke Zincidi, Küçük Ağa dizisindeki oyunculuğu ile de izleyenleri beğenisi kazandı.

oyuncu

Berat Efe Parlar

Cem Yılmaz ile beraber rol aldığı film ile Türkiye'ye kendini sevdiren ve birçok ödül kazanan oyuncu Berat Efe Parlar, hem ödüllü hem de başarılı bir oyuncu. Şimdilerde Güldüy Güldüy Show adlı televizyon programında performans sergileyen Parlar, geleceğin önemli starlarından biri.

oyuncu

Aybars Kartal Özson

Kördüğüm dizisi ile adını Türkiye'nin en iyi çocuklar listesine yazdıran ve bunu sonuna kadar hak eden oyuncu Aybars Kartla Özson, sempatikliği ve seyirciye verdiği duygu ile son dönemin parlayan yıldızlarından. Bir çok ünlü isimle projelerde yer alan Aybars Kartal Özson'un ilerde iyi bir jön olacağı ise kaçınılmaz.

Sizin en sevdiğiniz çocuk oyuncu kim? Bizimle paylaşın :)

Ali İL ile Söyleşi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 5
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html