Türkiye'nin En Güzel 10 Kadın Oyuncusu

2 dakika okuma süresi

Türkiye'nin En Güzel 10 Kadın Oyuncusu

Son dönemin en popüler ve en güzel isimlerini sizler için derledik. İşte karşınızda Türkiye'nin en güzel 10 kadın oyuncusu.

Kimisi oynadığı bir dizi ile kimisi ise sinema filmi ile izleyicinin gönlünde taht kurdu. Daha İyi Yaşam'ın sizler için hazırladığı Türkiye'nin en güzel 10 kadını listesi. 

Türkiye'nin En Güzel 10 Kadını

Burcu Esmersoy

güzel

Tescilli bir güzel olan Burcu Esmersoy, 40 yaşında olmasına rağmen yaşını hiç göstermeyen güzellerden. Rol aldığı diziler ve sunuculuğu ile tanıdığımız Burcu Esmersoy, Türkiye'nin en güzel kadınları listesinde yerini alıyor.

Fahriye Evcen

güzel

Rol aldığı ve dizi ve filmlerle adından sıkça söz ettiren Fahriye Evcen, Cannes Fim Festivali'ne gitmesi ile de çok konuşulmuştu. Ünlü güzel Burak Özçivit ile yaşadığı ilişki ile de son dönemin gözde çiftlerinden.

Bensu Soral

güzel

İçerde dizisi ile akıllara kazanan Bensu Soral, genç yaşına rağmen oyunculuk performansı ve fotoğraf çekimleri ile Türkiye'nin sevilen yüzlerinden biri oldu. Türkiye'nin en güzel kadınlarından biri de olan olan Soral, aynı zamanda Hande Soral'ında öz kardeşidir.

Elçin Sangu

güzel

Rol aldığı Kiralık Aşk dizisi ile popülerliği gün geçtikçe artan Sangu, doğallığı ile de göz dolduruyor. Magazinden uzakta bir hayat yaşamayı tercih eden Elçin Sangu, son dönemde popülerleşen Türkiye'nin en güzel kadınlarından.

Neslihan Atagül

güzel

Rol aldığı diziler bir yana yaşadığı evlilik ile de son derece kıskanılan bir isim olan Neslihan Atagül, Yaprak Dökümü'nden Kara Sevda'ya uzanan yolculukta her karakterin üstesinden gelebilmiş bir oyuncu ve aynı zamanda Türkiye'nin de en güzel kadınlarından.

Farah Zeynep Abdullah

güzel

Oyunculuğunun yanısıra iyi bir şarkıcı da olan Farah Zeynep Abdullah, girdiği her rolün üstesinden kolaylıkla geldi. Son dönemde sessizliğini koruyan Abdullah, yeni projeler ile izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Serenay Sarıkaya

güzel

Fİ dizisindeki rolü ile son derece sevilen bir karakter haline dönüşen Serenay Sarıkaya tam bir dünya starı! Rol aldığı reklam çekimleri, stili ve sesi ile son dönemin en güzide kadınlarından biri olan Sarıkaya, aynı zamanda tescilli bir güzel. Türkiye'nin en güzel kadınlarından olan Serenay Sarıkaya, yaşadığı ilişki ile son dönemin en çok konuşulan isimlerinden.

Tuba Büyüküstün

güzel

Hem Orta Doğu'da hem de Avrupa'da oldukça tanınan bir isim olan Tuba Büyüküstün'de Türkiye'nin tescilli güzellerinden. Oynadığı her rolün üstesinden gelebilen Büyüküstün makyajsız hali ile de oldukça saf bir güzelliğe sahip.

Cansu Dere

güzel

Eyşan karakteri ile zihinlere kazınan Cansu Dere, Türkiye'nin en güzel kadınlarından biri. Saf güzelliği ve farklı tavrı ile son derece dikkat çekici bir isim olan Dere, özel hayatı ile de magazin sayfalarına düşmeyen isimlerden.

Hande Subaşı

güzel

Hem fiziği hem de yüz güzelliği ile Türkiye'nin en güzel kadınlarından olan Hande Subaşı, sempatik tavırları ile de son derece dikkat çeken bir isim. Sinema filmlerinin yanında rol aldığı dizilerde de başarılı işler çıkaran Subaşı'da Türkiye'nin tescilli güzellerinden.

İpek Tanrıyar İle Söyleşi

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 2
  emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/evin-havasini-temizleyen-bitkiler-12687.html