Türkçe bilen dikiş makinesi: Singer Confidence 7470

1 dakika okuma süresi

Türkçe bilen dikiş makinesi: Singer Confidence 7470

Dikişin devi ve dikiş alanında bir çlok yeniliğin ev sahibi olan Singer bu seferde Türkçe karakterlerle yazım olanağı sunan yepyeni Singer Confidence 7470 le karşımızda!

Dikiş devi Singer'den bir yenilik daha!İşte Türkçe bilen dikiş makinesi "Singer Confidence 7470"            

Dikişin devi ve dikiş alanında bir çlok yeniliğin ev sahibi olan Singer bu seferde Türkçe karakterlerle yazım olanağı sunan yepyeni Singer Confidence 7470 le karşımızda! 225 değişik dikiş ve desen yapabilen, ister hobi ister proje ihtiyacınıza karşılık harikalar yaratan Singer'de harika bir alet!Böylece dikiş dikmeyen kalmayacak.            

Dünyanın Türkçe yazabilen ilk dikiş makinesinin üretmenin haklı gururunu yaşayan Singer bu makineyi hanımların beğenisine sunuyor! Yaptığı tasarımları Türkçe karakterlerle süslemek isteyenler için inanılmaz pratik olan bu alet hem 225 farklı dekoratif ve dikiş deseni yapabiliyor Zikzak genişliğini ayarlamanıza da imkan tanıyor. 3 adımda sınırsız uzunlukta ilik açabiliyor ve dilerseniz tek stilde yazı yazabiliyor.

singerHafızası sayesinde desen ve desen + harf kombinasyonu yapabilme, desenlerde ayna görüntüsü programı, desen ve harf kombinasyonlarında aradaki yanlış deseni silebilme, özel antika dikişleri yapabilme, drop & sew sistemi ile hatasız masura takma özellikleri ise Singer Confidence 7470’i farklılaştırıyor.  

Yeni model; 20 harf veya desen çalışan hafıza kapasitesi, çift iğne kullanımı ile yan yana paralel dikiş dikebilmesi (Reçme Dikişi), opsiyonel ayaklarla kenar kıvırma, kordonlama, gizli fermuar dikebilme, nervür büzgü dikişi yapabilme fonksiyonu, opsiyonel iğne kullanımı ile kot (2026 kot iğnesi) penye – triko (2045 penye – jarse iğnesi dikebilme özelliği ile de sınıfının en iyilerinden biri olduğunu kanıtlıyor.

Singer’in mucizevi ürünü olan Confidence 7470 dikiş makinesini, tüm Singer bayilerinden ve www.singer.com.tr adresinden satın alabilirsiniz. Üstelik www.singer.com.tr adresinden vereceğiniz siparişlerde dikiş makineniz, 100 TL ve üzeri alışverişinizde sağlanan ücretsiz kargo avantajıyla ve en kısa sürede size ulaşabiliyor!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html