Türk CEO’ları Hangi Burç Biliyor Musunuz?

1 dakika okuma süresi

Türk CEO’ları Hangi Burç Biliyor Musunuz?

"Türk milyarderlerin burcu ne?" diye merak ediyorsanız Daha İyi Yaşam'ın sizler için hazırladığı bu listeye göz atın!

Türk ekonomisinin milyarderlerinin hangi burc olduklarını biliyor musunuz? Daha İyi Yaşam olarak sizler için hazırladığımız Türk CEO’larının burçlarına göz gezdirmeye ne dersiniz?

Türk Milyarderlerin Burçları

Ali Ağaoğlu: Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı, işadamı Ali Ağaoğlu 3 Mart 1954 doğumlu ve balık burcu.

Mustafa Rahmi Koç: Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Mustafa Rahmi Koç, Vehbi Koç’tan devraldığı görevini devam ettirmekte. Koç, 9 Ekim 1930’da doğdu ve terazi burcu.

Murat Ülker: Yiyecek-içecek sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Yıldız Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker ise 21 Mart 1959’da İstanbul’da dünyaya geldi. Başarılı işadamı Murat Ülker ise koç burcu.

Güler Sabancı: Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üyesi Güler Sabancı, Sabancı Holding’in bir çok kurumunda görev aldı. Güler Sabancı ise 14 Ağustos doğumlu ve aslan burcu.

burc

Mehmet Ali Aydınlar: Türkiye Futbol Federasyonu’nun eski başkanı olan Aydınlar aynı zamanda Acıbadem Sağlık Grubu Başkanı ünvanına da sahip. Mehmet Ali Aydınlar ise 24 Temmuz 1956 doğumlu. Aydınlar’ın burcu ise aslan.

Ahmet Nazif Zorlu: Türk işadamı, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, 1 Şubat 1946 yılında doğdu. Ahmet Nazif Zorlu’nun burcu ise kova!

Erman Ilıcak: Rönesans Holding’in Kurucusu ve Başkanı ünvanını taşıyan Erman Ilıcak’ın doğum tarihi, 3 Ekim 1967. Erman Ilıcak, terazi burcu.

Şarık Tara: Türkiye’nin en yüksek ciroya sahip şirketlerinden biri olan Enka Şirketler Grubu’nun Fahri Başkanı Şarık Tara, boğa burcu. Şarık Tara’nın doğum tarihi ise 22 Nisan 1930.

 

Türkiye'nin En Büyük 10 Şirketi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html