Tüm Öne Çıkan Özellikleriyle Akrep Burcu Erkeği

2 dakika okuma süresi

Tüm Öne Çıkan Özellikleriyle Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkeğinin bilinmeyenleri Daha İyi Yaşam'da!

Romantik ortamlarda partneriyle zaman geçirmekten hoşlanan akrep erkeğinin sırlarını açığa döküyoruz! Meraklıları buraya alalım : ) Daha İyi Yaşam olarak "Akrep Burcu Erkeğinin Bilinmeyenleri"ni sizler için derledik!

Kendine güvenir

Kendilerine olan güveni her hallerinden bellidir! Ne istediğini bilen, ölçülü, bir yandan da tutkulu yapıları, kadınların soluğunu kesebilir.

"Onu" bulduğunda sağlam bir eş olur

Aradığı kadını bulduğunda, sağlam, güvenilir bir eş olacak, eşinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için, elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışacaktır.

Farklı ilişkiler yaşamak ister

Yanında sürekli bir kadının olmasını ister. Mümkün olduğunca dolu yaşamak, öğrenmek arzusunda olduğu, kendisini tek tecrübeyle sınırlamaktan hoşlanmadığı için, çok sayıda ve farklı ilişkiler yaşayabilir. İlk gördüğü kadına aşık olup, ömür boyu birlikte olması hemen hemen imkansızdır. Uzun zaman daldan dala konsa da, bunlar hayatının kadınını bulması için alacağı yolun parçalarıdır.

Çok kıskançtır

Ancak eşinin, fiziğiyle, zekasıyla, hareketleriyle, dikkat çekici olmasını ister. Herkesin ilgisini cezbeden bir kadının sadece onun olduğuna inanması gururunu okşar. Ama kıskançlığıyla eşini bunaltmaktan da geri kalmaz.

Aile yaşamında titiz sayılır

Çocukları çok sevmiyor gözükse de, çok yufka yürekli bir baba olabilir. Genelde otoriter ve soğuk tavırlara bürünse bile, onlarla özel olarak ilgilenir.

Ateşlidir!

Akrep erkekleri çok ateşli tiplerdir. Onlarla aşk gerçekten çok yakıcıdır. Hayatlarında cinsellik önemli bir yer tutar. İlişkilerinde, kumandanın kendilerinde olmasını isterler.

İş için ailesini ihmal etmez

İşine önem verir, ama asla işi için ailesini ihmal etmez! 

Parayı sever

İyi yaşamak, kendisinin ve ailesinin geleceğini güvence altına almak için para kazanması gerektiğini bilir ve istediği hayata eninde sonunda kavuşmak için çaba gösterir.

Açıklık bekler

Partnerinin ona açık bir şekilde olmasını ve ilişki süresinde hiçbir fikrini saklanmamasını ister.

İlgisizliğe asla gelmez

Sevdiği kişinin kendisi dışındaki kişilerle diyalog geliştirmesini istemez. Her koşulda partnerinin kendisine zaman ayırmasını bekler. Hatta bu durum karşısında tepkileri sert bir şekilde ortaya koyar.

Romantik ortamları ve hediyeleri sever

Romantik ortamlarda bulunmaktan, baş başa kalacak yerlerde olmaktan hoşlanır. Hediye olarak kalıcı ve değeri yüksek hediyeler vermeniz sevinmesini sağlar. Gösterdiği ilgi ve değerin aynı oranda kendisine geri dönmediğini görürse çılgına döner. Bu yönde kızgınlığını gizlemez.

Akrep'in uzun süreli aşk yaşayacağı burç

Boğa burcuyla uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Eğer hayatınızda kalıcı ve kısa sürmeyecek bir ilişki yaşamayı arzuluyorsanız öncelikli olarak partnerinizin Boğa burcu olmasına imkan tanıyın. Böylece yaşayacağınız ilişki kısa sürmeyeceği gibi mutlu dönemler yaşamanızı sağlayabilir. 

Akrep'in macera yaşayacağı burç

Eğlenceli ve renkli bir ilişki içinde olmanız, sakin ve monoton bir ilişkinin uzağında bulunmanız Aslan burcuyla ilişki yaşamanıza bağlı. Aslan burcuyla yaşayacağınız ilişki eğlenceli olacağından macera yaşayabilirsiniz. 

Akrep'in aradığı cinsel partner 

Yengeç burcuyla cinsel anlamda mutluluğu yakalayabilirsiniz. Her ikinizin de cinsel isteğinin fazla olması ve uyum içinde birbirinizin isteklerini anlayışla karşılamanız, sorun yaşamanızın zor olacağını gösteriyor. Cinsel yönde isteklerinize olumlu cevaplar alabilir ve mutlu olabilirsiniz.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html