Trendyol 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

1 dakika okuma süresi

Trendyol 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yaz aylarının sonuna geldiğimiz bugünlerde Daha İyi Yaşam olarak Trendyol 2017 Sonbahar Kış koleksiyonunu sizlerle buluşturmak istedik!

Tatilin tadına hala doyamadığınızın farkındayız ama yaz aylarına yavaştan güle güle diyeceğiz. Deniz, kum, güneş üçlüsüyle açtığımız yaz ayları modası, yerini ufaktan sonbahar-kış modasına bırakmaya başladı. Bizde bunun üzerine modayı sonbahar-kış aylarında da yaşayın diye Trenyol 2017 sonbahar kış koleksiyonunu sizlerle paylaşıyoruz.

Trendyol 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Trendyol 2017 sonbahar kış koleksiyonunda neler var diyenleri buraya alalım.. Yaz aylarının heyecanlı ve hareketli etkisini bu koleksiyonla yaşayacaksınız.

Modayı ayağınıza getiren Trendyol, sonbahar kış koleksiyonu ile yeni bir bahar stili geliştirmenizi sağlayacak. Yeni sezon bahar stilinde Retro ve romantik tasarımlar ışığında giydiklerinizi üzerinizde bir başka taşıyacaksınız. Renkli ve daha önce görülmemiş modellerle moda aşkınızı daha da güçlendirecek.

Gardırobunu yenilemek isteyenler Ekose Retro tarzı sonbaharda havanızı adeta değiştirecek. Kısacası yaz aylarını geride bırakırken Trendyol’un sunmuş olduğu yeni sezon modeller size yazı aratmayacak.

Trendyol sonbahar kış modasının yeni rengi safran! Safran renginin göz alıcı çizgileri sonbahara dopdolu bir giriş yapmanızı sağlayacak. Soft renkler, çiçek ve yaprak desenler, pembe, sarı tonların verdiği samimi hava fırfır detaylarıyla ve de dantel kesimleriyle bahara damga vuracak.

Haydi bakalım siz de Trendyol’un sonbahar kış rüzgarına kapılın!

Trendyol Sonbahar-Kış Modelleri

trendyoltrendyol

trendyoltrendyol

trendyoltrendyol

trendyoltrendyol

trendyoltrendyol

Siz Trendyol 2017 sonbahar kış koleksiyonundan hangisini beğendiniz?

En Çok Okunan: PUMA 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html