Terlik Modası Hotiç İle Güzel

2 dakika okuma süresi

Terlik Modası Hotiç İle Güzel

Terlik modası 2017'ye damgasını vurdu bile. Peki siz hangi modelleri nasıl tercih etmelisiniz biliyor musunuz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Ayakkabıda modaya yön veren marklardan Hotiç 2017 sezonunda en çok göze çarpan terliklere de el attı. Hotiç'in özel yaz koleksiyonu terlikleri ile yaza bomba gibi kombinlerle girin! Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği bazı modeller.

Hotiç 2017 Terlik Modası

Topukludan düze, kırçıllıdan düze, düz tabanlıdan yüksek burunluya birçok çeşit ile Hotiç'in terlik modellerine göz gezdirelim.

terlikterlik

Aynı modelin iki ve dah afazla rengi ile beğendiğiniz modeli kombinlemek artık daha kolay olacak. Ateş kırmızı ile sakin bir kombin yapmak mı yoksa kahverengi bir terlik ise herkesi şaşırtmak mı? Karar sizin...

terlikterlik

Feminenlikten,siyahtan ve demirden vazgeçmem diyorsanız bir burnu açık bir de sivri burunlu bu iki model terlik tam size göre!

terlikterlik

Hem ayağım rahat etsin hem de stilim konuşsun diyorsanız çeşitli renkleri olan bu iki model taşlı ve taşsız olarak sizleri bekliyor. Peki siz daha neyi bekliyorsunuz? Birbirinden tarz terlikler ile bu yaz her yer de herkes sizi konuşsun.

terlikterlik

Yılın en trend desenlerinden biri de kuşkusuz ananas deseni. Artık yastık modasında dahi ananası görmek oldukça mümkün. Peki siz bu iki model terlikten hangisini tercih edersiniz? Kapalı burunlu deri görünüşlü olanı mı yoksa pullu çapraz bağlı ağık uçlu olanı mı? Terlik modasındaki alternatifler bu kadarla da sınırlı değil.

terlikterlik

Terlik seçimini topukludan yana yapan kadınlar, gecenin starı olmak için terliklerinde bu kusursuz işlemeleri kullanarak geceye damga vurabilirler. Localar sizi bekliyor. :)

terlikterlik

Gold ve ahşağ detayları ile dikkat çeken bir terlik mi yoksa sezonlardır vitrinlerden düşmeyen kumaş püsküllerle dolu ahşap topuklu bir terlik mi? Kombinlemesi zor olan bu iki terlikten hangisini daha çok beğendiniz? Bizimle paylaşın... :)

Topuklu Ayakkabı İle Otomobil Rahat Kullanılır Mı?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html