Terazi kadınının bilinmeyenleri!

2 dakika okuma süresi

Terazi kadınının bilinmeyenleri!

Terazi kadınlarını zarif, naif ve zeki yapıları ile tanıyoruz! Peki ya daha fazlası? Buyurun ayrıntılara :)

Herpimizin astrolojiye karşı ayrı bir ilgilisi ve merağı var. Öncelikle bu konuda hem fikir olduğumuzu kabul edelim :) Doğum tarihimiz ve dolayısıyla da burçlarımız karakterimiz üzerinde büyük bir etkiye sahip! Hal böyle olunca burçlar ve özellikleri de yakın çevremiz hakkında bir fikir edinmede ki en etkili rehberimiz oluyor... Bugün, terazi kadınını ele alacağız. Ondan önce, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç ve Başak kadınlarının özellikleri nerede derseniz bir tıkla ulaşabilirsiniz!

1- İyi niyetlidir: Şimdi bunu saf-salaklıkla asla karıştırmayın. Ama terazi kadınları olabildiğinde iyi niyetli kadınlardır. Yalana karşı aşırı hassas olmalarının en büyük sebeplerinden biri de karşısındaki insana asla yalan söylememesi ve her daim açık davranmasıdır. Dolayısıyla karşı taraftan da aynı tutumu bekler. Ne yazık ki bu iyi niyet çoğu zaman onlara kaybettirir...

2- Ayrıntıcıdır... Bir terazi kadınına anlatılan bir olay hiçbir zaman tek bir yönden incelenmez. Bilin ki olayın başını ayrı ortasını ayrı sonunu ayrı ayrı düşünür, kurgular ve bir neticeye varır. Terazi kadını için ayrıntılar günlük yaşamın olmazsa olmazıdır...

3- Sürprizlere bayılırlar! Bir terazi kadınına sürpriz yapın ve sadece izleyin... Hediye almaya, jest görmeye ve ilgi odağı olmaya bayılan bu kadının kalbini çalmak için kullanacağınız etkili yollardan biri bu! Bizden söylemesi :)

4- İlgiyi çok sever: Ha yavru bir kedi ha terazi kadını. Aradaki 7 farkı bulun desek baya zorlanırsınız! İlgi odağı olmak, sürekli sevilmek ve övülmek isteyen bu kadın özellikle bu konuda partnerini epeyce yorabilir!

5- Gerçek dosttur: Başınız ne zaman sıkışsa onu arayabilirsiniz! Ayrıca objektif tavrı ile sizi o zoru durumun içinden öyle bir çekip alır ki! Psikolog ünvanının en çok yakışacağı burçlardan biridir terazi... Hem güvenilir hem iyi bir dinleyici. Ve tabi ki gerçek bir dost :)

6- Kabul etmez ancak : Kıskançtır! Bu konudaki inkar kabiliyetine epeyce şaşırabilirsiniz :) Ancak terazi kadını her ne kadar inkar etse de partnerini kıskanır... Tutkulu bir aşıktır ve duygularını saklamayı anlamsız bulur. Konu kıskançlık olduğunda ise, göstere göstere değil daha gizli kapaklı yollar tercih eder!

7- Eğlencelidir: Ailesi, arkadaşları, erkek arkadaşı ya da iş arkadaşları! Kim olduğu önemli değil... Bir terazi için sevdikleri ile gülebilmek çok önemli. Dolayısıyla her ortamda eğlenceli yapısını gösterir!

Ya sizin çevrenizki terazi kadınlarını nasıl bilirsiniz? 

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html