Terazi Burcu 2017 Kasım Yorumu

1 dakika okuma süresi

Terazi Burcu 2017 Kasım Yorumu

Terazi burcunun 2017 Kasım ayı burç yorumunu Daha İyi Yaşam sitemizden okuyabilirsiniz!

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar şimdi sizlerle beraber Kasım ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür'le başlayacağız. Merkür'ün Kasım ayında Yay burcuna geçeceğini görüyoruz.

2017 Kasım ayının Terazi burcu üzerindeki etkileri:

Bu ay yeni bir konuda kendini yetiştirmek isteyebilirsin. Bir kursa başlayabilirsin. Önüne gelen sözleşmeler ile ilgili etkin karar alabilirsin. 

Uzun zamandır görmek istediğin yerlere seyahat etmen söz konusu olabilir. 4 Kasım'ı takip eden üç gün boyunca kazalar konusunda temkinli olmalısın. Kredi, borç ve miras konuları ile ilgili bazı gerçekler kafanı karıştırarak ikilem yaşamana sebep olabilir. 

kasımÜç gün boyunca krizleri çözerken daha dengeli olmalısın. 7 Kasım'dan itibaren maddi kazanımların konusunda avantajlı olacaksın. Yeni maddi kaynaklar bulacaksın. Ancak zevke sefaya düşüp müsriflik yapmaman gerekiyor. Özellikle 18 Kasımdan itibaren bu etki belirginleşecek. 

Yeni bir yatırım yapma kararı da alabilirsin. Ay boyunca girişimde bulunma enerjin yüksek olacak. Ancak bazen kendini kısıtlanmış hissederek düşünmeden hareket edebilirsin. Eğer kendini dengede tutamazsan bu ay hedeflerine ulaşman zor olur. 

2017 Kasım ayı Terazi Burcu Yorumunuzu Videomuzdan İzleyebilirsiniz!

Diğer burç yorumlarını merak ediyorsanız “Aylık Burç Yorumları”nı tıklayarak öğrenebilirsiniz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 3
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html