Teoman ile Koton 2017 Yeni Sezon Erkek Modası

1 dakika okuma süresi

Teoman ile Koton 2017 Yeni Sezon Erkek Modası

Milyonların hayranı Teoman Koton 2017 Yeni Sezon Erkek Modası’nın yeni reklam yüzü oldu. Teoman “Şimdi Moda Paramparça” sloganıyla karşımıza çıktı.

Daha önce, Koton 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu yazımızla başlangıç yapmıştık. Şimdi ise Koton'un yeni kampanyasıyla karşınızdayız. Koton Yırtık Jean reklam kampanyasının yeni reklam yüzü olan Teoman Koton 2017 Yeni Sezon Erkek Modası’na yeni bir heyecan yeni bir tarz getirecek. “Şimdi Moda Paramparça” sloganıyla erkek moda severlerin gönlüne taht kuracak.

Teoman ile Koton 2017 Yeni Sezon Erkek Modası

Koton 2017 Yeni Sezon Erkek Modası’yla moda trendlerine yırtık Jean ile yeni bir hamle yapmış oldu. Türk Rock Müziği’nin efsane ismi Teoman kendine özgü tarzıyla Koton yırtık Jean koleksiyonuna ses getirecek gibi.

Koton “Şimdi Moda Paramparça” reklam filmiyle hem moda tutkunlarının hem de Teoman hayranlarını bir arada buluşturacak. Koton 2017 Yeni Sezon Erkek Modası'nda farklı yaş gruplarına ulaşmayı hedefliyor. Koton yönetim kurumu Teoman ile Koton’un uyum sağladığını söyleyerek yeni sezonda erkeklerin ilk moda durağının Koton Yeni Sezon Erkek Modası olacağını belirtti.

Teoman Koton 2017 Yeni Sezon Erkek Modası Yorumu

Koton’un yırtık Jean reklam kampanyasının yeni yüzü olan Teoman bu konuyla ilgili olarak;  “Ben jean seven ve her zaman giyen biriyim. Jean gömlek ve pantolonların gardırobumda daima önemli bir yeri oldu. Bu anlaşma öncesinde de Koton’dan bu tarz ürünler için alışveriş yapıyordum. Bu açıdan uyumlu bir birliktelik olduğunu düşünüyorum. Kendi stilime uyan bir marka ve ürün kategorisiyle, kendi yaşam tarzımı yansıtan bir reklam filmi çektik. İzleyenlerin de beğeneceğini umuyorum” dedi.

O halde moda tutkunlarına buradan sesleniyoruz: “Koton 2017 Yeni Sezon Erkek Modası” oldukça iddialı. Kıyafet arayışındaysanız bir uğramadan geçmeyin deriz” :)

Sizce Teoman yeni koleksiyonda etkili olur mu?

Teoman İle Koton'un Yeni Reklam Filmi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html