Televizyon Olmadan,Televizyon İzleyin!

1 dakika okuma süresi

Televizyon Olmadan,Televizyon İzleyin!

Televizyon olmadan televizyon izlenir mi? Gelişen yeni teknolojiler ile bu artık mümkün!

Televizyon olmadan televizyon izlemek sizce mümkün mü? Olabilir mi böyle bir televizyon izleme şekli? Kulağa oldukça ütopik geliyor değil mi? Farkındayız. Ama gelişen dünya ile birlikte televizyon olmadan da televizyon izlenebiliyor. Nasıl mı? İşte cevabı Daha İyi Yaşam'da... 
 

Televizyon'da Devrim!

Dünya gelişiyor, teknolojiler gelişiyor, projeler gelişiyor... Hal böyle olunca mobilyalar da gelişiyor. Değişen ve gelişen teknoloji ile televizyon olmadan televizyon izleyebiliyorsunuz. Bu televizyon ,için bir devrimdir.

Televizyon olmadan olur mu? Olur, çok da güzel olur. İlk olarak istediğiniz ölçülerde size özel gardrop tasarlanıyor. Eee bildiğimiz gardrop, televizyon bunun neresinde? Televizyon da bu gardrobun aslında içinde. Yenilikçi bir mobilya firması yeni özellik geliştirmiş ve televizyonu dolabın içine gizlemiş. Bu şaşırtıcı gelmediyse bir de şuna bakın. Dolabın içindeki aslında bildiğimiz televizyon değil. Bir tür projektör sistemi. Dolap içine monte edilmiş projektör televizyon veya DVD görüntülerini oynatabiliyor. 

televizyon

Televizyon izlemek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Yeni teknoloji ile televizyon izlemek de çok eğlenceli. Hem yerden tasarruf ediyor hem de keyifli vakit geçiriyorsunuz. Dolabın içine gizlenen projektör sistemini çalıştırmak içinse sadece bir düğme yetiyor. Düğmeye basıldığı anda özel tasarım dolabınıza televizyon görüntünüz projektör ile yansır ve televizyon keyfinizi yaşarsınız. Kapatmak istediğinizde de televizyon dolabın içinde tamamen yok olur. 

Özel tasarım bu dolaplar televizyon açısından da kullaıcılara yer tasarrufu sunuyor. Dolap içi projektör 68 inçe kadar olabiliyor. Bir gardrop için bizce güzel bi büyüklük. Televizyon keyfiniz bittip kapattığınızda dolabınız çok sıradan bir dolaba dönüşecek ve içindeki özel gücü sizden başkası bilemeyecek. İşte bu yeni dünya teknolojisinin sihiri!

 

Bu habere de göz atın: Gelecekteki Mutfak Tasarımları

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html