Tekrarlanan Rüyaların Anlamı Nedir?

1 dakika okuma süresi

Tekrarlanan Rüyaların Anlamı Nedir?

Rüyalar bilinçaltınız ile size mesaj mı veriyor?

Çok sık rüya görür müsünüz? Ben çok rüya görürüm ve çok ayrıntılı hatırlarım. Rüyaalarımı kime anlatsam da, "Sabah kadar rüya gördün herhalde" tepkisini alırım : ) 

Peki bir rüyayı üst üste gördünüz mü? Ya da aynı rüyayı sürekli gördüğünüz hiç oldu mu? Bilinçaltınızın tekrarlanan rüyalar ile size anlatmak istediği bir şey olabilir mi? Rüyalarımız bilinçaltımız hakkında ipucu verirken, bunlara kayıtsız kalmak mümkün değil...

Daha İyi Yaşam, Niobe Aslı Temel'in bu konu hakkında görüşlerini sizler için derledi!

Tekrarlanan rüyalar neye işaret eder?

Belki gündüz farkına varmazsınız ama hep bilirsiniz. Akşam rüyalarınızda sorgularsınız. İşte, sürekli tekrarlanan rüyalar, hayatımızda bir dönem yaşadığımız farkında olarak ya da olmayarak yüzleşmeye korktuğumuz olayların, kişilerin ya da davranışların bilinçaltından yukarı çıkartılmayı beklediğini işaret eden uyarı rüyalarıdır.

Tekrarlanan rüyalardaki kişilere dikkan edin!

Ruhun ve beynin hafiflemeye ihtiyacı olduğunu gösterir. Tekrarlanan rüyalarda gördüğünüz kişilere, objelere, yerlere ve diyaloglara dikkat edin.

Bu rüyaların size verdiği bilgiyi, duyguyu ve düşünceyi iyi analiz edin. Siz gerekli mesajı alana kadar rüyalarınız size ulaşma çabalarını sürdürecektir. Rüyanızın ne demek istediğini anladığınız gün, o rüya düzenli ziyaretinden vazgeçer.

Uyarı rüyaları kişilere yol gösterir, gerçekle yüzleşmek, gereken dersi almak kişilerin özgür iradelerine kalmıştır. 

(Kaynak: www.hurriyetaile.com)

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 6
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • 10
  emoji
 • 3
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html