Tek hareket ile dümdüz bir karın

1 dakika okuma süresi

Tek hareket ile dümdüz bir karın

Dümdüz bir karna sahip olma isteğimiz fit olma mücadelemizin olmazsa olmazları arasında... Gelin tek hareketle düz bir karna sahip olmak mümkün müymüş birlikte bakalım!

Daha düz bir karın, ince bir bel... Sağlıklı bir diyet ve egzersiz ile mümkün müdür? Sizi çok zorlamayacak kolay ve tek bir hareketle düz bir karna ulaşmak mümkün desek? Fit olma mücadelemizi kolaylaştıracak o yöntemin ayrıtnılarına geçelim mi?

Karın kaslarına ve daha ince bir bele sahip olmayı istemez misiniz?

 1. Sırt üstü uzanın.  Dizleriniz bükülü, ayaklarınız yerde, elleriniz vücudunuzun yanında olsun.  Kaslarınızı gevşetin ve yavaş yavaş nefesinizi boşaltın.
 2. Bütün nefesinizi boşalttığınızda göbek deliğinizi yere doğru yaklaştırmayı düşünerek karnınızı mümkün olduğunca içinize çekin.  Karnınızı içinize çekilmiş şekilde sabitleyerek 10-15 saniye nefesinizi tutun. 
 3. Karın kaslarınızı serbest bırakmadan birkaç küçük bir nefes alıp verin ve 10-15 saniye daha bütün gücünüzle karnınızı içinize doğru çekerek nefesinizi 10-15 saniye daha tutun.  Çok zorlanırsanız küçük bir nefes alabilirsiniz.
 4. Nefesinizi boşaltın ve tüm vücudunuzu rahatlatın.  Sonra tekrardan nefesinizi boşaltın ve karnınızı yine tüm gücünüzle içinize çekin.  Ve serbest bırakın.

Bu adımları 5 kez tekrarlayın. Yaklaşık 3 hafta içinde karın kaslarınızın güçlendiğini, karnınızın düzleştiğini ve belinizin inceldiğini fark edeceksiniz.

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Spor 

Sizde hiç zaman kaybetmeden tek hareketle dümdüz bir karna sahip olmaya ne dersiniz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html