TEGV'in 20.yıl Kutlamasına Ünlülerden Dev Destek!

1 dakika okuma süresi

TEGV'in 20.yıl Kutlamasına Ünlülerden Dev Destek!

TEGV'in 20.yıl Kutlamasına Ünlüler geçidine dönüştü!

Yarın akşam Kanal D ekranlarında canlı canlı izleyebileceğimiz TEGV'in 20. yıl kutlaması merakla bekleniyor! Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı 20.yılını doldururken ünlülerden dev destek aldı!

1450168519_Teleton_Orkestra

Birçok ünlü ismi bir araya getiren bu kutlamada çocuklar için şarkılar söylenecek!

Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 20 Aralık Pazar gecesi Kanal D ekranlarından gerçekleştireceği özel yayınla çocuklarımızın eğitimine destek olmak amacıyla herkesi ekran başına davet ediyor!
Bu sene 20. yaşını kutlayan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), çocuklarımıza daha aydınlık bir gelecek sağlayabilmek için 20 Aralık Pazar gecesi Kanal D ekranlarında Türkiye’nin en sevilen yüzlerini bir araya getiriyor.
 
Sunuculuğunu Burçin Terzioğlu ile Cem Davran’ın gerçekleştireceği programa Ataberk Mutlu, Barış Arduç, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu, Deniz Çakır, Emel Çölgeçen, Emre Karayel, Emre Kınay, Erkan Kolçak Köstendil, Evrim Alasya, Gökçe Bahadır, Gupse Özay, Kanbolat Görkem Aslan, Mert Fırat, Şebnem Bozoklu, Tolga Sarıtaş, Tolga Tekin katılacak. Proje tasarım ve koordinatörlüğünü Nice Bogdanovich’in yaptığı gecede sanatçılar, Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası’nın eşliğinde çocuklarımızla birlikte sevilen şarkıları seslendirecekler.
 
Kanal D’nin katkılarıyla canlı yayınlanacak olan bu sosyal sorumluluk gecesinde, gönderilecek SMS ve bağışlarla 50 bin çocuğumuza eğitim desteği verilmesi hedefleniyor.
 
Sizde bu gecenin bir parçası olmaya ne dersiniz? Sms desteklerinizle birçok çocuğun geleceğine umut olabilirsiniz!
 
 

   

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html