Tarkan Harbiye Açıkhava Konserine Hazır!

1 dakika okuma süresi

Tarkan, 1-2-4-5-8-9-10 Temmuz'da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'ndeki konserlerine geri sayımı başlattı.

Açıkhava'da Tarkan Rüzgarı 

Tarkan yeni çıkardığı "10" albümü ile 300.000'den fazla satarak bir rekora imza atmıştı. 7 yıl aradan sonra çıkardığı 10 albümüyle Tarkan, Harbiye Açıkhava konserleri tarihlerini sevenleri ile paylaştı. 

tarkan

Birçok kitle tarafından beğeni ile karşılanan 10 albümü ile Tarkan 1-2-4-5-8-9-10 Temmuz tarihlerinde sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Megastar Tarkan, klasikleşmiş hitlerinin yanı sıra 10 albümündeki şarkıları ile de hayranlarını coşturacak. 

tarkan

"Kıl Oldum" şarkısı ile 1993 yılında pop dünyasına merhaba diyen Tarkan yıllardır çıkardığı sayısız hit, şarkı ve besteleri ile çok konuşuldu. Magazinden uzak bir hayat yaşayan Tarkan, evlense de müzik kalitesinden ve hayran kitlesinden hiçbir şey kaybetmedi. 

tarkan

Mart ayında New York ve Los Angeles'te verdiği konserler sold out (biletler tükendi) oldu. Aynı başarıyı her Harbiye konserinde yakalayan Tarkan'ı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde en önden izlemek ise yalnızca 385 TL.  

tarkan

Biletleri şimdiden tükenmeye başlayan Tarkan'ın güçlü vokalini dans şovlarını ve sürpriz konuklarını izlemek ve dinlemek için acele etseniz iyi olur. Çünkü biletler tükenmek üzere. Zorlu konser temposuna yetişmek için uzun zamandır çalışma yapan megastar Tarkan bu sene de hayranlarını şaşırtacağa benziyor. 

Tarkan'ın Hitleri

Tarkan'ın repertuarında olması beklenen şarkıları: Kıl Oldum, Hepsi Senin Mi?, Dön Bebeğim, Gül Döktüm Yollarına, Kuzu Kuzu, Şıkıdım, Ölürüm Sana, Şımarık, İkimizin Yerine, İnci Tanem, Ay, Sen Başkasın, Hüp, Dudu, Gülümse Kaderine, Bu Şarkılarda Olmasa, Dilli Düdük, Vay Anam Vay, Öp, Arada Bir, Pare Pare, Dedikodu, Adımı Kalbine Yaz, Sevdanın Son Vuruşu, Acımayacak, İşim Olmaz, Cuppa, Türk Sanat Müziği eserleri ve daha nicelerinin Tarkan'ın repertuarında olması bekleniyor. 

Şimdiden iyi eğlenceler :) 

Umut Oğuz ile Söyleşi​

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html