Tamer Karadağlı TED'li Öğrencilerle Buluştu

1 dakika okuma süresi

Tamer Karadağlı TED'li Öğrencilerle Buluştu

Tamer Karadağlı TED'li öğrencilerle buluştu! Ayrıntılar Daha İyi Yaşam'da!

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, TED Karabük Koleji’nde öğrencilerle buluştu. Usta oyuncunun TED’deki öğrencilik günleri, oyunculuk hayatı ve gelecek projeleri ile ilgili soruları yanıtladığı etkinliğe öğrenciler büyük ilgi gösterdi

Ankara TED Koleji mezunu olan oyuncu Tamer Karadağlı, 22 Mart Cuma günü TED Karabük Koleji'ni ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Büyük küçük herkesin severek izlediği dizilerin sevilen oyuncusundan imza almak isteyen öğrenciler birbirleriyle yarıştı. Öğrencilerle sohbetinde ünlü oyuncuya ilginç sorular da soruldu. Tamer Karadağlı eğitim hayatı boyunca hayalindeki mesleğin hangisi olduğu sorusuna "Olmak istediğim birçok meslek vardı. Pilot, astronot, polis, avukat... Sonra baktım ki hepsini olamayacağım, en iyisi oyuncu olayım hepsini oynarım dedim. Ortaokulda okurken tiyatro grubuna girdim. Öğretmenim Sevgi Ünal’ın yönettiği ‘Kral ve Ben’ adlı oyunda oynadım. Oyunculuk çok hoşuma gitti. O gün mesleğime karar verdim ve o yolda ilerledim" diye cevap verdi.

TED1

TED'İN KATKISI BÜYÜK

Sanatçı kişiliğinde TED Koleji yıllarının büyük katkısı olduğunu ifade eden Tamer Karadağlı, öğrencilik yıllarında farkında bile olmadan aldığı disiplinin hem kişiliğinde hem de profesyonel hayatta kendisine çok yardımı olduğunu söyleyerek "Bugün meslek hayatımda başarıya ulaşmışsam, almış olduğum eğitim ve disiplinden dolayı TED'in katkısı çok fazladır" diye konuştu. Usta oyuncu çeşitli şehirlerdeki TED öğrencileriyle sık sık bir araya geliyor. Eski ve tanınmış bir TED’li olarak Karadağlı, bir yandan bilgi birikimi ve deneyimlerini genç öğrencilere aktarırken bir yandan eski günlere geri dönmenin keyfini çıkarıyor.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı