Tahrik edici yöntemler

1 dakika okuma süresi

Tahrik edici yöntemler

Cinsel ilişki sırasında tahrik boyutunuz ne alemde? Daha İyi Yaşam sizler için tahrik noktalarını sıraladı..

Eğer cinsel ilişki sırasında daha fazla tahrik olmak istiyorsanız yapmanız gereken yalnızca o noktaların farkına varmak!

İşte sizi en çok tahrik eden o bölgeler:

Omuzlarınız!

Omuzlarınıza dokunulması ve omuzlarınızda hissedeceğiniz minik öpücükler erkeklerin size en beklemediğinz anda yaptıkları yaklaşımdır ve bu yaklaşımlar sizi oldukça etkiler.Ayrıca karşınızdaki erkeğin size karşı olan bağlılığı ve şehvetini ifade etmesi de sizi daha etkiler.Ayrıca köprücük kemiğinize yapılan ufak ufak okşamalar ve kulak memenize dille yapılan temaslar göreceksiniz sizi inanılmaz tahrik edecektir.

Saçlarınız!

Kafa derimizde milyonlarca sinir ucu var. Ve sevdiğiniz erkeğin ellerinin parmaklarının saçlarınızın arasında dolaşması sizden hoşlandığını hatta sizi tahrik ettiğinin kanıtıdır.

Göz göze değmek!

Tanımadığınız biriyle göz göze geldiğiniz an kalp atışlarınız da artma yaşanıyor ve bu da son derece etkileyici oluyor.Çünkü çiftlerin göz göze gelmesi kafalarında cinsel anlamı çağrıştırıyor. Eğer bu durumu nasıl oluşturacağınızı düşünüyorsanız ilk olarak şaka yollu kol çarpmaları ufak temaslarla bu durumu başlatan siz olabilirsiniz.

Bacağınızda gezen bir el!

Vücudunuzun bazı yerlerine kazayla dokunma gibi bir durum söz konusu değil.Eğer biri sizin özel bölgelerinize giriyorsa bu durum sizi cinsel isteğinizi körükleyebilir hatta siz bacağınızda gezinen eli vücudunuzun başka bölgelerine doğru çekebilirsiniz.

Kot pantolon giymesi

Bir kadının topuklu ayakkabı giymesi bir erkek için ne kadar çekici geliyorsa bir erkeğinde kot pantolon giymesi bir kadına o denli çekici gelmekte! Çünkü bir erkeğin kot pantolon giymesi kadın için sağlıklı ve kaslı bacakların varlığını çağrıştırıyor.  

Sabun kokusu

Ne kadar erkeklerde tıraş losyonu ve kolonya kokusunu sevmesek de bildiğimiz sabun kokusu onu bize karşı çekici kılabiliyor. Erkeğin vücudundan kokladığımız sabun kokusu bizi aşka getiren bir başka unsur.    

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html