Swatch'tan Sevgililer Günü Hediyeleri 

2 dakika okuma süresi

Swatch'tan Sevgililer Günü Hediyeleri 

Her şeyin en güzelini hak eden sevgiliniz için Swatch'tan sevgililer günü hediyeleri, kalitesi ve şıklığı ile cazip bir alternatif olarak karşımıza çıkacak.

Bu sene de her şeyin en güzelini hak eden sevgiliniz için Swatch'tan sevgililer günü hediyeleri, kalitesi ve şıklığı ile cazip bir alternatif olarak karşımıza çıkacak.

Dünyaca ünlü İsviçreli saat markası her sene olduğu gibi Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı koleksiyonu ile marka müdavimlerini heyecanlandırmaya devam ediyor.

Kuruluşu 1978’e dayanan Swatch, senelerden beri bay, bayan ve çocuklar için ürettiği şık ve her zevke hitap eden koleksiyonu ile dünya pazarında kendine yer edinmiş büyük bir markadır. Kaliteden ödün vermeyen çizgisi ve geniş servis ağı ile kullanıcıları tarafından vazgeçilmez olmayı hedeflemiştir. 

2018 Yılına Özel Tasarım

Her zaman kalitesi ve şık tasarımları ile bilinen Swatch, bu sene de Sevgililer Günü’ne özel son tasarımı olan Hearty Love ile Swatch'tan Sevgililer Günü hediyelerini takipçilerine sunuyor.  Bu özel saatin kayışında günün anlamını ifade edecek şekilde minik kırmızı kalpler bulunuyor. Tasarıma özel hazırlanmış romantik ve zarif hediye kutusu da tamamlayıcı özellikte olup, beyaz zemin üzerinde kırmızı küçük kalpler içeriyor. Hearty Love tasarımının dünyada 7654 adet, Türkiye’de ise sadece 90 adet olacak şekilde sınırlı sayıda üretilmesi sebebiyle Swatch severleri acele etmeye davet ediyor.

L'INATTENDUE modeli bayanlar için başka bir çarpıcı hediye alternatifi olarak karşımıza çıkıyor. L’INATTENDUE, parlak ve ışıltılı yapısı ile oldukça çekici bir görünüme sahip.

PICK ME modeli, beyaz kayışı ve sarı çiçekli görüntüsü ile bileklere erken bahar getiriyor.

AFTER DINNER modeli, beyaz sade görünümlü olmakla birlikte üzerindeki renkli kristallerle bir gökkuşağını andırıyor.

Baylar için Hediye Alternatifleri

Baylar için de oldukça fazla seçenekleri bulunan marka, her zevke ve tarza uygun alternatifleri bünyesinde barındırıyor.

Baylar için Swatch'tan sevgililer günü hediyelerinde özellikle gümüş renkli kadran ve Roma rakamları kullanılan Blue Ben güzel seçeneklerden biri olabilir.

Sıra dışı görünümü olan Socquette baklava desenleri ile klasik bir tarz içeriyor. Tüvit deseni ile öne çıkan Warmth modeli ise soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak güzel bir hediye seçeneği olabilir.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html