Stil Sahibi Olmak İçin Bunları Yapın

2 dakika okuma süresi

Stil Sahibi Olmak İçin Bunları Yapın

Stil sahibi olmak için yapmanız gereken 4 adımı Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Her kadın kendine has bir stili olsun ister. Stil oluştururken neler yapacağınızı biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız Daha İyi Yaşam’ın sizler için derlediği stil rehberine bir göz atın.

Stil Rehberi

Moda İkonlarının Stilini İnceleyin

Kendi tarzınıza yakın hissettiğiniz bir moda ikonunun tüm görünüşlerini inceleyin. Hangi renkler ile hangi renkleri kullanmış? Hangi aksesuarları takıyor? Bu gibi sorulara yanıt arayın. Tüm cevapları toplayın ve kendinize has bir stil oluştururken ondan ilham alın. Bu onu taklit ettiğiniz anlamına gelmez. Ancak moda ikonu seçerken dikkatli olun. Lady Gaga’nın stilinden ilham almak zor olabilir.

stil

Alışveriş Kuralları

Alışveriş yapmanın kuralları vardır. Öncelikle bunu unutmayın. Çok kıyafet almanız sizi bir stil sahibi yapmaz. Ancak az parça ile çok kombin yapmanızı sağlayan tüm kıyafetler sizin için birer artıdır. Bir tişört o kadar stildir ki üç gün aynı tişört ile farklı kombinler yaparak adınızdan söz ettirebilirsiniz. Bu seçimler ise size ve zevkinize kalmış :)

stil

Yardım Alın

Her parçasına hayran kaldığınız o mağazaya gidin ve çalışanlardan stil anlamında yardım alın. Size ücretsiz olarak kombin yapmanızda yardımcı olacaklardır. Unutmayın onlar bu işin patronu. Bir stilist tutmayacağınıza göre yardım almanız kaçınılmaz. Hatta yaptığınız kombinleri objektif ve stil bir kız grubuna atarakta yardım alabilirsiniz.

stil

Dolaplar, Çekmeceler, Kutular, Masalar

Stil olmak takı kutularından kıyafet çekmecelerine kadar uzanan bir serüven. Bu serüven de yapmanız gereken ilk hamle dolaplarınıza bir çeki düzen vermek olacaktır. Kıyafetleri renklerine göre bir sıraya dizin ve olmayan renkleri araştırın. Stil olmak adına dolabınızda bulunmayan renklerin en stil parçalarını bulun ve dolabınıza ekleyin. Stil olmak için bu işlemi çekmecelere, takı kutularına ve makyaj masanıza yapmayı ihmal etmeyin.

stil

Editörün Seçimi: Beyonce: Bir Moda İkonu

Editörün Seçimi: Gc Saatleri 2017 Yaz Koleksiyonu

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/-12707.html