Sonbaharda Trend Olan Moda Renkler

1 dakika okuma süresi

Sonbaharda Trend Olan Moda Renkler

Sonbaharda trend olan moda renklerinden haberdar değilseniz Daha İyi Yaşam sitemizden öğrenebilirsiniz.

Modern modacılar, orijinal fikirlerin muazzam çeşitliliğine sahip olmanız için güzel renk seçenekleri sundular. En son modacı görüşlerini, sonbaharın trend renklerini sizler için derledik.

Sonbaharda Trend Olan Moda Renkler 

Koyu mavi

Parlak ve yoğun bir renk olan koyu mavi, tekrarlanmaz bir kıyafet oluşturmak için harika bir moda rengi oluşturabilir. Tasarımcılar tarafından bağımsız bir renk olarak kullanılabileceğinin altı çiziliyor. Koleksiyonlardaaltın rengi mor renklerle kombin yapılmıştı. Bunun yanında blazer ceket ve pantolonlarla kombinasyonlar yoğunlukta.

sonbahar

Gri         

Eğer sonbahar paletinden söz ediyorsak o zaman bu yılın yağışlı döneminde en yaygın şekilde kullanılacak moda rengidir. Dünyanın her yeri için grinin moda olduğunu görebilirsiniz. Görünümü daha iyileştirmek içinde tasarımcılar gümüş metalik öğelerle kombinasyonlar oluşturmuşlardır.

sonbahar

Sonbaharın renkleri

Sonbahar zamanının ılık tonları şarttır. Bütün bu çeşitlilik binlerce fikir getirebilir. Bu renkler aralarında çok uyumludur. Bej, sarı ve hardal tonları eskisine nazaran daha çok vurgulandı. Bu renkler tek başına sonbahar renkleri olarak rahatlıkla kullanılabilir.

sonbahar

Şarap rengi

Sonbaharın en zarif ve olağandışı rengidir. Bordur ve koyu morun karışımından ortaya çıkan şarap rengi hafif özellikdedir. Kırmızı, bej ve metalik renklerle bu tonu kombinleyebilirsiniz. Renk uyumlarına dikkat etmenizde yarar var. Bu durumu atlamayın.

sonbahar         

Yukarıdaki öneriler çok sıcak tonlar ama sonbaharda dolaplara renk katacak.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html