Sonbahar Döneminde Satışı Artan Ürünler

2 dakika okuma süresi

Sonbahar Döneminde Satışı Artan Ürünler

Sonbahar döneminde sizce satışı artan ürünler hangileri? Daha İyi Yaşam olarak sizler için bir araya getirdik!

Yaz aylarını geride bırakıp sonbahar dönemine giriş yaptık. Sonbaharın ilk yağmurları da düştüğüne göre artık gardırobumuzu yenileme vakti geldi. İnce kıyafetlerin yerine biraz daha kalın kıyafetler, kısa kollar yerine fakir kol ya da uzun kol kıyafetler almaya başlasın!

Herkes yavaştan sonbahar dönemine hazırlık yaparken bizde bu ay satışı artan ürünleri merak ettik ve paylaşmak istedik. Bakalım sonbahar döneminde en çok satış yapan ürünler sizin gardırobunuzda var mı?  :)

Sonbahar Döneminde Satışı Artan Ürünler

Çapraz Askılı Çanta

Yaz aylarında tek parça kıyafetler giyildiğinden çantanızı elinizde rahatlıkla taşıyabiliyordunuz ama sonbaharda biraz daha çok kıyafet giyince çapraz askılı çantalar daha çok tercih ediliyor. Çünkü elinizde ilgilenmeniz gereken bir şemsiyeniz olacak. O nedenle sonbaharda satışı artan ürünler arasında bu modelde çantalar yok satıyor. Aynı zamanda bu mevsimde sırt çantaları da büyük ilgi görüyor.

sonbahar

Topuklu Ayakkabı

Mevsim ne olursa olsun topuklu ayakkabılar her daim kadınların vazgeçilmez parçaları arasında. Ofiste, özel yemeklerde ya da düğünlerde şık olmanızda büyük etkisi olan topuklu ayakkabılar sonbahar döneminde en çok satanlar listesine giriyor. Evinizde yenilemek istediğiniz topuklu ayakkabılar varsa elden çıkarmanın tam zamanı!

sonbahar

Dış Giyim

Havaların soğumasıyla birlikte en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de kuşkusuz dış giyim. Gerek trenç kot gerekse hırkalar ve deri ceketler sonbahar mevsimine girmemizle birlikte satışları bir hayli artıyor. Nede olsa önden gelen kış.. Eminiz siz de çok kısa bir süre sonra dış giyime ağırlık vermeye başlarsınız.

sonbahar

Bot, Çizme ve Spor Ayakkabı

Havaların yavaştan soğumaya başlamasıyla birlikte kısa botları çıkarmanın zamanı geldi. Sonbaharın sonlarına doğru ise çizmeler artık beni giyin demeye başlar. Spor ayakkabılar ise sadece sonbahar döneminde değil her mevsim satışı artan ürünler arasında.  

sonbahar

Sonbahar döneminde satışı artan ürünleri sizler için derledik. Sizce başka hangi ürünler popüler oluyor bizimle paylaşın!

Editörün Seçimi: Vücut Tipine Göre Kıyafet Önerileri

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html