Sokak Modası Trendleri

1 dakika okuma süresi

Sokak Modası Trendleri

Sokakta hayat var! Modada hayata dair... Gelin sokak modası trendlerine birlikte göz atalım!

Yaza hızlı bir giriş yaptık! Sarı sıcaklar, turuncular, yeşiller, maviler şimdiden sokaklarda görmeye alıştığımız renkler oldu. Her yaz olduğu gibi 2016 yazınında giyim trendleri oldukça göz kamaştırıcı :) Festivaller, etkinlikler, partiler, kumsallarda ki çılgınca eğlenceler de modayı nasıl yakalar nasıl şık olabilirsiniz?

Sokak modası bu yıl da gümbür gümbür:

2016 sokak modası trendleri 

 1. Tasma Kolyeler
 2. Vintage Stil
 3. Romantik Stil
 4. Salaş Stil

2016 yazında sokak modası trendleri arasında 90'lara dönüşler var... Tasma kolyeler bu yaza damgasını vururken sizin de çok cool bir havaya bürünmenize yardımcı olacak

TASMA KOLYELER:

Vintage, romantik ve salaş stillerle rahatlıkla bütünleştirebilirsiniz! Kombininizin tamamlayıcı parçası olacak tasma kolyeler ile çok havalı görüneceğiniz kesin

VİNTAGE STİL:

Yüksek bel renkli, puanlı pantolonlar... Takılar... Siyah ya da bej renklerde bir kumaş parçası ile tasma kolye takarak da vintage stili yakalayabilirsiniz.

ROMANTİK STİL:

Toz pembeler, mavile, dantel detaylar... Tabi ki romantik stilin olmazsa olmazları arasında. 2016 yaz sokak modası trendleri içerisinde sık sık karşımıza çıkacak :)

SALAŞ STİL:

Özellikle sıcak havaların size verdiği yetkiye dayanarak daha bol, sökümlü, salaş parçalar tercih etmeniz çok normal :) Ayrıca salaş bol pantolonlar tasma kolyeler ile kombinlendiğinde sokak modasının yıldızı olabilirsin!

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Moda

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html