SLYDES'ın Terlik Devrimi

2 dakika okuma süresi

SLYDES'ın Terlik Devrimi

Korkusuz stili ile SLYDES'ın bu sezonun en farklı ve konforlu terliklerini Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

SLYDES Ve Terlik

Modanın cesur olması gerektiğini her zaman savunan SLYDES, terliklerin ve çorapların ortak kombinasyonunun çoğalması için elinden gelen her şeyi yapacağını tüm dünyaya duyurmayı başardı. Modanın bir dönem ki korktuğu yere geri dönmesi gerektiğini savunan SLYDES, bu kez kaybolmayacak bir stil yarattı.

slydes

Modanın bu uzun yolculuğunda her kesime hitap etmeye çalışan SLYDES, gündüz ve gece kullanıma açık olan terlikleri moda ansiklopedisine katmaya çalışıyor. Üst görselde gördüğünüz kadar şık ya da alt görselde görsüğünüz kadar havalı. Tercih sizin!

slydes

Bu terlikler şahane! Her ortamda giyilmeye müsait olan bu koleksiyona göz gezdirmeye ne dersiniz?

slydes

İster çift renk ve göz kamaştırıcı bir terlik üstü istersenizde tek renk ve göz yorucu ayrı bir model. Her kesimi her zevki düşünen SLYDES'ın fiyatları ise oldukça uygun.

slydes

Beyaz çorap modasına uyarak giyeceğiniz her terlik, stilinize +1 puan katacaktır. Bunu unutmamanızda yara var :)

slydes

Sezonun eskimeyen desenlerinden biri de çiçek. SLYDES'ın çiçek desenini atlaması ise mümkün olmayacaktır.

slydes

Biri pembe mi dedi? Bazı terlikleri tükense de hala bir çoğu web sitesinde satışta. Hafif ve rahat olması ile oldukça kulanışlı bir terlik olan SLYDES yaz serinliğini size hissettirmedi mi?

slydes

Egzotik baskılar, deyim grafikleri, lüks materyaller, ince desenler ve daha bir çok eşsiz desen. Siz bunca desen arasında hangisinde kaybolmak istersiniz?

slydes

Unicornları unutmasalar olmazdı... Sezonun en sevilen desenlerinden biri olan unicornu tasarımlarına taşıyan SLYDES'ın ürünlerine göz gezdirmeye ne dersiniz?

Eğlenceli tasarımların yanısıra her yaşa uygun tasarım yapmayı ihmal etmeyen SLYDES, plajların aranılan yüzü olacağını 2017 sezonunda kendinden sıkça söz ettirmesi ile belli ediyor. 

slydesslydes

Özgün tasarımları ile SLYDES yalnızca kadınları değil erkekleri de düşünmüş. Erkekler için hazırladıkları tasarımlara göz atmanızı tavsiye ediyoruz :) Kendinize beyaz ve uzun bir çorap almanızın vakti geldi de geçiyor farkında mısınız?

slydesslydes

Gold detayları sevenler için çeşitli alternatifleri de yok değil. Taşlara ve zımbalara ağırlık vermese de SLYDES, zımbasız tasarım olmamasını da yeğlememiş ve zımbalıları da koleksiyona eklemiş.

slydesslydes

Peki sizin en beğendiğiniz SLYDES terlik hangisi? Ya da SLYDES terlikleri beğendiniz mi? Yorumlarınızı bizler ile paylaşın :)

Muammer Ketenci İle Söyleşi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/-12707.html