Sivilceleri ve Sivilce İzlerinizi 3 Adımda Gizleyin

1 dakika okuma süresi

Sivilceleri ve Sivilce İzlerinizi 3 Adımda Gizleyin

Sivilcelerinizi ve sivilce izlerinizi gizlemeye ne dersiniz? Daha İyi Yaşam'ın 3 adımda sivilce kılavuzuna göz gezdirin.

Yüzünüzdeki sivilceleri kapatmaya ne dersiniz? Daha İyi Yaşam, olarak sizler için sivilceleri gizlemeye giden birkaç adımı derledik.

Sivilceler ve Sivilce İzleri Nasıl Gizlenir?

Nemlendirici

Nemlendirici kullanmak hem sivilce izlerini gizlemek için hem de cildinizin günlük bakımı için son derece önemlidir. Gün içerisinde uyandığınızda ilk adım olarak nemlendirici ya da baz ile cildinizdeki sivilcelerinizi ve sivilce izlerinizi kapatmaya başlayabilirsiniz. Cildi nemlendiren herhangi bir nemlendirici sivilcelerinizi gizlemek için kapatıcıya yardımcı olacaktır. Ancak nemlendirici uygulamadan önce cildinizin nemsiz ve kuru olduğuna emin olmalısınız. Yüzünüzü yıkadıkta hemen sonra nemlendirici kullanmanız verimli olmayabilir.

sivilce

Fondöten Seçimi ve Uygulanışı

Ten renginiz ile birebir bir fondöten seçerek ve bu fondöteni ince bir fırça ile cildinizdeki sivilceli bölgeye uygulayın. Sivilcelerinizin üzerine ise parmağınıza aldığınız mercimek tanesi kadar fondöteni uygulayın. Böylelikle hem sivilcelerinizden hem de sivilce izlerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

sivilce

Makyaj Detayları

Makyajınızı yapmaya başladığınızda transparan pudra kullanmayı ve kapatıcıyı uygularken tampon hareketlerden yararlanarak renk farkını ortan kaldırmayı ihmal etmemelisiniz. Sivilcelerinizin ve sivilce izlerinizin belli olmaması için aynı tonu yakalayabilmek son derece önemli. Gün içerisinde çeşitli darbelere ya da sıvıya maruz kalabileceği için makyajınızı sabitlemeli ve sivilce görünümlerine son vermelisiniz.

Editörün Seçimi: Siyah Noktalar İçin 3 Farklı Maske

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html