Sıla Harbiye Açıkhava'da Sahne Alacak!

2 dakika okuma süresi

Sıla Harbiye Açıkhava'da Sahne Alacak!

Türk pop müziğinin en güçlü vokallerinden Sıla, 22-23-24-25-26 Temmuz'da Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde!

Türk Pop müziğinin en güçlü kadın vokallerinden Sıla, geçtiğimiz yayımladığı Mürekkep albümü ile tekrardan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde sevenleri ile buluşacak. Tarkan'ın yanı sıra ardı ardına sıraladığı konser tarihleri ile Sıla, Harbiye Açıkhava'da eskiden yeniye tüm şarkılarını seslendirecek. 

Sıla, Açıkhava'da! 

22-23-24-25-26 Temmuz gecelerinde planları olanlar acilen planları iptal etsin. Sıla bu tarihlerde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde sahne alacak olan Sıla, "Heybeden Şarkılar" konsepti ile kendi şarkılarını seslendireceği gibi üstatlarında şarkılarına yer vereceğini önceden duyurmuştu. 

Yaptığı düetler ve yüzbinlerce albüm satışı ile Sıla İstanbul'daki hayranları ile buluşmak için gün sayıyor. 2 saatlik konser serüveni ise 21:45'te başlıyor. Sıla'yı dinlemek için ise çeşitli koltuk alternatifleri mevcut. 

Geçtiğimiz yıllarda Güliz Ayla, Murat Boz gibi isimlerle sahneyi paylaşan Sıla, bu sene kimler ile sürpriz sahne yapılacağı ise merak ediliyor. Sezen Aksu şarkılarına da konserlerinde sıklıkla yer veren Sıla'nın bu sene hangi şarkılar ile bizi karşılayacağı ise merak konusu.

sıla

Sıla'nın Harbiye Mesajı! 

Harbiye Açıkhava Sahnesi'ni fethetmeye hazırlanan Sıla'nın bir de mesajı var! Sıla: "Kariyer dokuz sene, konser iki saat. Seslendirmek isteyip vakit darlığından söylenmemiş onlarca şarkı var. Hem kendime ait şarkılar hem de bugüne kadar yorumlamak istediğim birçok sürpriz eser. Yoruldum, Gözlerine Teslimim, Bodrum’un Suları, Zor Sevdiğimden ve heybede birikmiş daha bir çok şarkı... Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda Heybeden Şarkılar ile alışılagelmiş Sıla konser repertuvarı dışında bir seçki ile buluşmak üzere." Diyerek sevenlerini konsere davet etti. 

sıla

Sıla Şarkıları

Sıla, İmza, Konuşmadığımız Şeyler Var, Joker, Vaveyla, Yeni Ay ve Mürekkep albümleri ile sayısız hit sahibi olan Sıla'nın kariyerindeki hitlere göz atmaya ne dersiniz? 

...dan Sonra, Kenar Süsü, Dön Demeyi Unuttum, Sevişmeden Uyumayalım, Yara Bende, İnşallah, En Doğru Zaman, Bana Biraz Renk Ver, Acısa da Öldürmez, Oluruna Bırak, Kafa, Boş Yere, Gol, Vur Kadehi Ustam, Tam Da Bugün, İmkansız, Zor Sevdiğimden, Aslan Gibi,  Yabancı, Vaziyetler, Saki, Reverans, Yan Benimle, Afitap, Engerek ve daha niceleri... 

sıla

Sıla'nın bu uzun ve soluksuz dinleyebileceğiniz konserine yerini ayırtmanızda yarar var. Yoksa biletler tükenebilir. Güzel bir gece sizi bekliyor. Siz daha neyi bekliyorsunuz? 

2017'nin En'leri

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html