Sıkılaşmak İçin Sadece 5 Adım

2 dakika okuma süresi

Sıkılaşmak İçin Sadece 5 Adım

Sıkılaşmak için gerekli olan sadece 5 adım! Sıkılaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Daha İyi Yaşam olarak sıkılaşmak için neler gerekli sizler için derledik.

Sıkılaşmak İçin Sadece 5 Adım!

Sıkılaşmak bir çok kadın için zor ve hatta imkansız görünür. Bu yazımızı okuduktan sonra siz de zor olmadığını göreceksiniz ve sıkılaşmak isteyeceksiniz... 

 

Uzmanların oluşturduğu programla sadece 5 adımda sıkılaşmak mümkün!

Uzmanlarca kişiye özel oluşturulan fitness antrenman programları, diyetisyen kontrolünde yine kişiye özel hazırlanan beslenme programları, vücut kan dolaşımını ve lenfatik sistemi uyaran vücut bakımları, bitkisel özler ve yağlar ile yapılan masajlar... Tüm bunlarla sıkılaşmak hiç de zor değil. Siz de yapabilirsiniz. 

Sıkılaşmak


Sıkılaşmak için 5 Madde:

1.Sıkılaşmak için kişiye özel oluşturulan fitness antrenman programları 

Alanında uzman eğitmenler eşliğinde kardiovasküler fitness, esneklik, merkezi denge ve sıkılaşmak üzerine kişiye özel hazırlanmış program ile sıkılaşmak ve formda olmak hayal değil. Uzmanlar, bir yandan antrenmanınızda size eşlik ederken diğer yandan da kilo kontrolünüzü ölçümlendiriyorlar.


2.Sıkılaşmak için diyetisyen kontrolünde kişiye özel beslenme programı

Uzman diyetisyen kontrolünde kişinin metabolizmal özellikleri dikkate alınarak kişiye özel bir beslenme programı hazırlanıyor. Böylece tamamen size ve metabolizmanıza özel olan programda sıkılaşmak daha kolay oluyor. Programınız boyunca uzman diyetisyeninizin desteği ile beslenme reçetenizi uyguluyorsunuz diyetisyeniniz de sizin için yağ - kas ölçümlerinizi ve kilo kontrolünüzü yapıyor.  Düzenli beslenme ve egzersizlerinizle kalıcı fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. 


3.Sıkılaşmak için vücuttaki ölü derileri giderme

Binlerce yıldır vazgeçilemeyen kültür hamam ve kese burada da sizin işinize yarayacak. Sıkılaşmak için vücuttaki ölü derileri keseleyip peeling yaparak onlardan kurtulabilir ve sıkılaşmak konusunda bir adım daha ilerleyebilirsiniz. Uzmanlarca sıkılaşmak için vücut sarma ya da toksin arındırma programlaırını da öneriliyor. 


4.Sıkılaşmak için vücut kan dolaşımını ve lenfatik sistemi uyaran vücut bakımları

Sıkılaşmak da vücut bakımlarının da önemi oldukça yüksektir. Vücut kan dolaşımını ve lenfatik sistemi uyaran vücut bakımları ile kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Bu bakım programları, özellikle vücuttaki selülitli bölgeleri hedef alarak onların giderilmesi ve sıkılaşmak için savaşır. Selülitlerin ve ölü hücrelerin giderilmesi, toksinlerden arınma, bitkisel yağlar ve masajlar ile sadece sıkılaşmak ile kalmayacak kendinizi daha sağlıklı ve daha iyi olacaksınız. 


5.Sıkılaşmak için bitkisel özler ve yağlar ile yapılan masajlar

Bitkisel özler ve yağlar ile yapılan masajlar da sıkılaşmak için birebirdir. Şöyle ki bu yağlar sıkılaşmak için cildi besler,canlılık kazandırır. Yapılan masaj ile deriye iyice nüfuz eder ve masajın etkisiyle deri de harekete geçer. Dolayısıyle sıkılaşmak da burada gerçeklemiş olur. 

Sıkılaşmak için daha fazla beklemeyin, e hadi! Sıkılaşmak sizin de hakkınız! :) 
 

Sıkılaşmak için harekete geçmeden önce, Sıcak Havalarda Spor Yaparken Bu Önlemleri Alın !

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 3
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html