Şık Olmanın Püf Noktaları

1 dakika okuma süresi

Şık Olmanın Püf Noktaları

Bir sürü kıyafetiniz var ama neyi nasıl kombinleyeceğinizi bilmiyorsanız şık olmanın püf noktaları yazımıza bir göz atın!

Şık olmayı sevenler için süper püf noktalarla karşınızdayız! Kuşkusuz her kadın şık ve güzel görünmeyi ister. Ancak şık olmanın püf noktalarını bilmiyorsanız bir şeyler eksik kalabilir. İşte şimdi sizlere şık olmanın püf noktalarını paylaşacağız..

Şık Olmanın Püf Noktaları

Vücut Yapınızı İyi Tanıyın

Şık olmanın püf noktalarından biri vücut yapınızı iyi tanımaktan geçiyor. Vücut yapınızı ne kadar iyi tanırsanız kıyafet alışverişlerinizde doğru bir kıyafet seçersiniz. Zayıf ya da şişman oluşunuza göre seçtiğiniz kıyafetler şık olmanıza engel oluşturmaz.

Saç Renginiz Kendinizle Uyumlu Olsun

Saç renginiz genel görümünüze uygun değilse şık olmanın dışına çıkarsınız. Saç renginiz kendinizle uyumlu değilse seçtiğiniz kıyafetler de şıklığınıza gölge düşürebilir. Öncelikle saç renginiz uyumlu olmalı, kıyafet ve aksesuar seçiminizde saç renginize uyum sağlamalı.

Gittiğiniz Yere ve Saate Göre Giyinin

Şıklığın püf noktalarından biri de gittiğiniz yere ve saate göre kıyafet seçiminde bulunmanız. Gittiğiniz mekan ağır bir kıyafeti kaldırmıyor ama siz o şekilde giyindiyseniz şık olamazsınız. Yani gideceğiniz etkinliğe göre kıyafet seçiminde bulunmalısınız.

Parfümü de Önemseyin

Şıklığın sadece kıyafet seçiminde olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Şıklığınıza ve görünümünüze büyülü etkiyi saylayacak olan şey bazen parfüm olabilir.

İhtişamlı Görünmek İçin Ne Yapmalı?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html