Sevgiliye Yapılabilecek Doğum Günü Sürprizler

2 dakika okuma süresi

Sevgiliye Yapılabilecek Doğum Günü Sürprizler

Sevgilinizin doğum günü yaklaştı ve ne sürpriz yapacağınızı bilmiyor musunuz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Doğum Günü Sürprizleri

Sevgilinize özel bir doğum günü sürprizi hazırlamak istiyorsanız önceden planlarınızı yapmaya başlayın. Sene bir kez kutalanan doğum günü için son dakika hazırlanacak sürprizler için sönük kalabilir. Doğum günleri kişiler için özel bir gün olması sebebiyle hazırlanırken dikkatli olmanız gereken özel günlerdendir. Doğum günlerinin klasiklerini yıkmak istiyorsanız bu öneriler tam size göre!

doğum günü

Yemeğe Çıkarmayın, Yemek Hazırlayın!

Doğum gününde yemeğe çıkarmak, dışarda yemek yemek artık eski de kaldı. Yeni doğum günü trendi ise kendi ellerinizle yemek hazırlamanız. Benim elim lezzetli değil ya da başarılı değilim diye düşünüyorsanız bunu kafaya takmayın. Bu sürprizin amacı sizin onu düşünerek kendi çabanızla bir şey hazırlamış olmanız. Patatesleri kızartmadan önce kalp şeklinde doğrayın ya da tüm meyvelerden “Seni seviyorum” yazın. Bu doğum gününde kazanan siz olacaksınız.

doğum günü

Notlar Bırakın

Doğum gününde ona aldığınız o koca ayıyı evin bir köşesine saklayın ve notlar yardımı ile o ayıyı bulmasını sağlayın. Bu küçük macera onu heyecanlandıracak ve sizi olan aşkını arttıracaktır. Tüm evi gül ve mum detayları ile süslemeniz onun için büyük doğum günü sürprizi olacak bizden söylemesi :)

doğum günü

Pano

Evet evet panoda fotoğraf modasının geçtiği aşikar ama biz o panoyu kastetmiyoruz. LED ışıklar ile donatılmış kalp şeklinde bir panoya ilk gününüzden son gününüze gittiğiniz her yeri işaretleyip birer fotoğraf bırakın. Bir İstanbul gezisi ve Bodrum’da geçirdiğiniz o ilk tatil. Birlikte yaşadığınız her deneyimi ve her anı unutmamanız ve aşkınıza sadık kalmanız için iyi bir uyarıcı olacaktır. Belki de geçmiş doğum gününde size aldığı hediyenin bir parçasını koyarsınız.

doğum günü

Aile

Ona doğum günü sürprizi için ailesini eve davet edin. Eğer henüz tanışmadıysanız sizin içinde iyi bir tanışma fırsatı olacaktır. Doğum gününü hem sizinle hem de ailesi ile aynı anda geçirdiğinde ondan mutlusu olmayacaktır. Üstelik sizi ailesi ile tanıştırma fırsatını da kaçırmayacak ve kendi istemeden her şey gerçekleşmiş olacak. Eee daha ne ? : )

doğum günü

İhtiyaçlarını Alın

Yeni taşındığı evindeki avizelerden ve abajurlardan memnun değilse kendi zevkinize göre ona doğum günü hediyeleri alın. Böylelikle her gelen arkadaşına bu hediyeyi sizin aldığınızı söyleyecek ve hayatının her karesinde sizi görecek. Aşkınızın depreşmesi için iyi bir yöntem. Doğum günü ve ev hediyesi olarak iyi bir çözüm önerisi bulmalısınız.

 

Hediye tercihi kişiden kişiye göre değişir bu sebeple sevgilinizi en iyi tanıyan kişi siz olduğunuz için doğum günü önerilerinizi bizimle paylaşın. Siz daha önce sevgilinize doğum günü hediyesi olarak ne aldınız ya da ne almayı düşünüyorsunuz? :)

Nişan Bozulursa Hediyeler ve Altınlar İade Edilir Mi?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html