Sevgilinin burcuna göre yeni yıl hediyesi

2 dakika okuma süresi

Sevgilinin burcuna göre yeni yıl hediyesi

Yeni yıla az bir zaman kala hediye alma telaşı içine girdiyseniz sevgilinizin burcuna göre yeni yıl hediyesi seçin!

Yeni yıl hediyesi olarak sevgilinize ne alacağınızı bilmiyorsanız o halde sevgilinizin burcuna göre hediye seçimi daha doğru olur.

Sevgilinin burcuna göre yeni yıl hediyesi

Koç burcuna hediye: Eğer bir Koç erkeğine hediye alacaksanız en iyi hediye bir maç bileti olabilir. Alacağınız hediye kadınsa renkli bir bandana ya da spor aksesuarları hoşuna gider.

Boğa burcuna hediye: Boğa erkekleri yemek yemeye düşkün olukları için yemekle ilgili hediyeler onu memnun edebilir. Ya da hoş bir müzik CD’si hediye edebilirsiniz. Boğa kadını içinse kokulu sabunlar, doğal parfümler ideal olabilir.

İkizler burcuna hediye: Meraklı olan İkizler burcu erkeği için en güzel hediyelerden biri kitap. Ayrıca karikatür kitapları ve de fotoğraf albümleri de dikkatini çekebilir. Aynı hediyeleri İkizler kadınları içinde alabilirsiniz.

Yengeç burcuna hediye: Yengeç kadını için en güzel hediye kapısını çalmanız. Yengeç erkeğine ise evini süslemesi için güzel bir hediye alabilirsiniz.

Aslan burcuna hediye:  Aslan burcu erkeğine hediye alırken iki kere düşünün. Kaliteden ödün vermeyin. Kol saati ve kol düğmesi iyi bir seçim olabilir. Aslan kadını içinse kişisel ürünleri tercihiniz olsun.

hediye

Başak burcuna hediye: Başak burcuna hediye önerisi olarak özel yapım bir kolonya, duvara asacakları minyatürler hoş olabilir. Başak kadını sağlığına düşkün olduklarından dolayı sağlıklı beslenme kitapları ve değişik boyutlardaki kavanozlar hoş olabilir.

Terazi burcuna hediye: Terazi erkeği için zarif ve kaliteli bir şeyler seçebilirsiniz. Bu kravat olabilir, dolma kalem olabilir. Terazi kadını içinse şık bir kolye hiçte fena olmaz.

Akrep burcuna hediye: Akrep burçları hediyenin iyisinden anladığı için ucuz şeylerle geçiştirmeye çalışmayın. Etkileyici bir parfüm fena olmaz. Kadını içinse iç çamaşır olabilir.

hediye

Yay burcuna hediye: Yay erkeği için spor bir tişört, seyahat kitabı, Ya kadını içinse kişisel gelişim alanındaki kitaplar hoşlarına gidebilir.

Oğlak burcuna hediye: Oğlak erkeğine hediye alacaksanız deri bir ajanda ya da cüzdan hoşuna gidebilir. Oğlak kadınına ise antika bir şeyler ideal olabilir.

Kova burcuna hediye: Kova erkeği ne alsanız şaşırtmaya müsait. En çok neyi sever diyorsanız dijital şeylere bayıldığını söyleyebiliriz. Kova kadını içinde aynı şeyler geçerli olabilir.

Balık burcuna hediye: Balık erkeği baştan belirtelim ki nostaljik hediyelere bayılır. Mesela şık bir fotoğraf albümüne bayılabilirler. Balık kadınına ise romantik takılar alabilirsiniz.

Sizin sevgilinizin burcu ne?

En Çok Okunan: Sevgiliye Yapılabilecek Doğum Günü Sürprizler

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html