Sevgililer Gününe Özel Hediyeler

1 dakika okuma süresi

Sevgililer Gününe Özel Hediyeler

Astroloji uzmanlarının yorumuyla hangi burca sahip kişilere Sevgililer Gününde hangi hediyeler alınabilir?

Dünyanın birçok bölgesinde Şubat ayının 14. Günü Sevgililer Günü olarak kutlanmaktadır. 14 Şubat tarihi MS 3. Yüzyıl Roma imparatorluğuna dayanmaktadır. Rivayete göre Roma İmparatoru Claudius II ordusunun güç kaybına uğradığını düşünerek ülkesindeki genç erkeklerin evlenmesini yasaklamıştır. Fakat bu yasağa rağmen rahip Aziz Valentine ülkesindeki genç aşıkların nikahlarını gizlice kıymıştır.

Aziz Valentine bu yasağı çiğnemesinin bedelini canıyla ödemiştir. MS 270 yılında idam edilmiştir. Bazı avrupa ülkelerinde 14 şubat Aziz Valentine Günü olarak da kutlanmaktadır. Bu özel günde çiftler birbirlerine hediyeler alır. Romantik sürprizler yapar. Birbirlerine olan sevgilerini gösterirler.

Sevgililer Gününde nasıl hediyeler alınabilir?

14 Şubat'ın gelmesiyle birlikte insanlarda sevgilisine nasıl bir hediye alacağı telaşı oluşur. Peki nasıl bir hediye seçmelisiniz? Hediye seçiminde sevgilinizin burcunu dikkate alabilirsiniz. 

Örneğin Koç burcu için spor malzemeleri ya da bir spor müsabakasına alınacak bilet, Boğa burcu için sevgilinize güzel bir yemek hazırlamak ya da onu bir güzel bir restorana götürmek, İkizler burcu için kitap ve kalem gibi hediyeler, Yengeç burcu için deniz kenarı bir gezinti, Aslan burcu için kaliteli bir saat yada parfüm,  Başak burcu için kişisel bakım malzemeleri, Terazi burcu için kıyafet ya da aksesuar, Akrep burcu için kitap ya da film, Yay burcu için kamp eşyaları ya da fotoğraf makinesi, Oğlak burcu için antika eşyalar, Kova burcu için Bilgisayar ya da müzik Cdsi, Balık burcu için deniz ya da balık figürü içeren dekorasyon eşyaları olabilir.

Daha klasik hediyeler neler olabilir?

Astroloji ile aranız yoksa sevgilinize daha klasik hediyeler de alabilirsiniz. Erkekler için deri cüzdan, parfüm, gömlek, kemer gibi hediyeler. Kadınlar için bir demet gül, romantik bir mektup gibi sevginizi ön plana çıkarak hediyeler alabilirsiniz.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html