Sevgililer Günü için Hediye Önerileri

2 dakika okuma süresi

Sevgililer Günü için Hediye Önerileri

Sevgililer gününün yaklaşmasıyla birlikte hediye alma telaşı içinde olabilirsiniz. Telaşınıza yardımcı olmak adına en güzel hediye önerilerini yazdık!

Sevgililer günü yaklaştı hanımlar, hayatınızdaki en değerli kişiye en özel hediyeyi almaya ne dersiniz? Biliyoruz ki hediye almak kolay bir iş değil.

Hediye alacağınız kişiye özel hediye alabilmek için karşınızdaki kişiyi çok iyi tanıyor olmanız gerekiyor. Ancak hediye alacağınız kişiyi çok iyi tanımıyor olabilirsiniz.

İşte tam bu kararsızlıkta sizlere ilaç gibi gelecek sevgililer günü için hediye önerilerini paylaşıyoruz..

İşte sevgililer günü için hediye önerileri

Pierre Cardin kişiye özel erkek cüzdanı

Kişiye özel cüzdanlar bir erkeğin alacağı en güzel hediyelerden biri diyebiliriz. İster isminin baş harfini isterseniz isim ve soy ismini yazdırarak hazırlatacağınız bu hediye oldukça ince bir düşünce hanımlar!

Böyle bir hediye düşünürseniz Pierre Cardin’in kişiye özel erkek cüzdanının fiyatı 74,90 TL

Saat

Saatler erkekler için hem klasik hem de vazgeçilmez hediyelerden biri. Sevgililer gününde sevgiliniz için şık bir saat alabilirsiniz. Sevgilinizin tarzına hitap edebilecek hoşuna gidecek bir modele karar vermek artık sizin göreviniz :)

Erkek arkadaşınıza saat hediye almak biraz tuzlu gelebilir ama uzun dönemli kullanabileceğini unutmayın. Swatch YAB100 Erkek Kol Saati için ödeyeceğiniz fiyat: 508 TL.

 

Parfüm

Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer diye meşhur bir sözümüz var ya bizce erkeğin kalbinde giden yollardan biri de parfüm J Sevgililer gününde sevgilinize güzel bir parfüm hediye aldığınızda onu baştan sona etkileyebilirsiniz.

Bugünlerde indirimde olan güzel bir parfüm önerimiz var oda;  Calvin Klein Euphoria Intense Homme EDT 100ml.

Bu parfüm için ortalama ödeyeceğiniz fiyat :169 TL.

Traş makinesi

Düzenli traş olmayı seven bir sevgiliniz varsa en anlamlı hediye kuşkusuz traş makinesi. Erkek arkadaşınızı fazlasıyla tatmin edecek olan Braun series 9 modelini tavsiye ediyoruz.

Bu elektrikli traş makinesi için ödeyeceğiniz ortalama fiyat: 692 TL. Biraz tuzlu ama ekonomik durumunuz varsa güzel bir hediye! :)

Sizlerin sevgililer günü için hediye önerileri neler?

Bireysel Emeklilik Sistemine Katılım Zorunlu mu?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html