Seni Seviyorum Cümlesine Eş Beş Cümle

1 dakika okuma süresi

Seni Seviyorum Cümlesine Eş Beş Cümle

"Seni Seviyorum" demeye eş değer nitelikte beş cümleyi sizler için derledik!

Her kadın birlikte olduğu erkek tarafından sevildiğini duymak ister. Ancak zamane erkekleri köşe bucak kaçıyor bu cümleyi kurmaktan! (Bu bir genelleme cümlesidir.İstisnalar kaideyi bozmuyor.) Yinede farkında olarak ya da olmayarak söyledikleri öyle cümleler var ki "Seni Seviyorum" demeye eş değer nitelikte;

ÜŞÜME,SIKI GİYİN

Sevgiliniz söylediği anda içiniz ısınabilir! Biri tarafından düşünülüyor olmanın mutluluk verdiği yadsınamaz. Hele ki bu cümleyi kuran erkek arkadaşınız ise. Hasta olmanızdan endişe duyması tamamen sevgisinden kaynaklanıyor. Ve bizce oda bunun farkında...

Birlikteyken Her Şeyi Aşabileceğine İnanmak

İnsan sevmediği birinden güç alabilir mi? Önemsemediği birinin varlığıyla kimin hayatı güzelleşir ki? Sevgilinizden bu cümleyi duyduysanız eğer sizi sevdiğine pekala emin olabilirsiniz. Cümlenin tam anlamına inmek gerekirse eğer, siz yanındayken kendini daha güçlü hissettiğini anlatmak istediğini anlayabilirsiniz.

Her Ayrıntıda Sizi Hatırlaması

Aşık olduğunuz insanın her an aklınızda olmasından kaynaklı bir davranış bu. Bazen farkında bile olmadan sevdiğimiz insanı alakasız her şeye dahil etme hissi... Anılarınız her zaman o kadar sizinle ki tıpkı şarkıdaki gibi "Bana her şey seni hatırlatıyor!"

Kendine Dikkat Et

Yanınızda olamadığı anlarda başınıza herhangi bir şey gelme olasılığı hissiyle söylenir! Aklı hep sizde :) En az "Seni Seviyorum" denmesi kadar sıcak değil mi?

Bana Güven Veriyorsun

Güven! Kadın erkek ilişkilerinde birçok açıdan değerlendirilmeli. Birbirinize duyduğunuz güvenin yanında ayrıca ilişkinize ve duygularınıza da güvenmeniz gerekir. Sağlam ve mutlu bir birlikteliğin sırrıdır güven,gerçekten klişe değil!

Tüm bu cümleler "Seni Seviyorum" demeye denk sayılsa dahi yeri ve zamanı geldiğinde sevginizi sevgilinize "dile getirerek" paylaşmanız iyi gelecektir.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html