Şekilli Kaşlar İçin İpuçları

1 dakika okuma süresi

Şekilli Kaşlar İçin İpuçları

Kaşlar önemli... Yüzünüzün tüm ifadesini belirliyor. Şekilli Kaşlar İçin İpuçları Daha İyi Yaşam'dan!

Kaşınız şekli yüz ifadenizi belirliyor! Bu sebeple şekilli kaşlar için birtakım ipuçlarına ihtiyacınız var. Daha İyi Yaşam sizler için şekilli kaşlar ve ipuçlarını yazdı! Ayrıntılarda buluşalım mı?

kaş2

Çünkü yapacağınız şekil sizi çok daha güzel gösterebilirken aynı zamanda normalden çok daha kötü bir şekilde de gösterebilir. Bu yüzden yapacağınız makyaja dikkat etmenzi gerekmektedir. Çok daha güzel görünmenin sırlarından birisi kaşlardan geçmektedir. Bu yüzden kaşınıza yapacağını makyajın çok iyi olması gerekmektedir. Kaş şekillendirme ipuçlarına dikkat ederseniz çok güzel bir yüze sahip olabilirsiniz. Bu açıdan pek çok ipucu bulunmaktadır. Sadece size en uygun ise onu yapmaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

kaş3

Örneğin kaşlarınızın başladığı ilk yer ile kaşlarınızın sonlandığı yer arasında fark var ise yani kaşınızın başladığı yer daha yukarda bittiği yer daha aşağıda kalıyorsa yüzünüz sanki üzgünmüşsünüz gibi görünür. Bu yüzden burada yapacağınız bir hamle ile bu görünüşü düzeltebilirsiniz. Kaş kalemi ile başlangıç yerini biraz daha geriye alırsanız sıkıntı kalmayacaktır. Kaş şekillendirme ipuçları arasında kaşınızı uzatmak da vardır. Kısa ve ince bir kaş insanlar tarafından çok hoş karşılanmayabilir. Bu görüntünüzü bozabilir. Fakat gene de bu insandan insana fark edilebilmektedir. Eğer daha kalın bir kaş sizi çok daha güzel gösterecekse kaş kalemi ile kaşınızın boyunu biraz daha uzatabilir ve genişliğini biraz daha arttırabilirsiniz. Sizde şekilli kaşlar için bu tüyoları uygulayın,yüz ifadenizi dilediğiniz gibi şekillendirin! Ne dersiniz? :)

Bonus:

kaş4

Kaşlarınızı kalınlaştırmaya ne dersiniz? Makyaj Uzmanı Aylin Trakyalı kaş kalınlaştırmanın püf noktalarını anlatıyor:

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html