Şehirli Kadının Stiletto Giymesi İçin 3 Neden

1 dakika okuma süresi

Şehirli Kadının Stiletto Giymesi İçin 3 Neden

Şehirli kadının stiletto ayakkabı giymesindeki 3 ana nedeni Daha İyi Yaşam olarak açıklıyoruz!

Ayakkabı tarzınızdır. Sizin gün içerisindeki duruşunuzu yansıtır. Birinin ne iş yapacağını ayakkabısından bile tayin edebilirsiniz. Bütün özel anlarda hatta iş yerlerinde çokça giyilen stiletto bizim hem şık, modern, hemde daha güçlü görünmemizi sağlamaktadır.

Peki bunların haricinde stiletto ayakkabıların giyilmesindeki 3 ana neden nedir bir bakalım:

Şehirli Kadının Stiletto Giymesi İçin 3 Neden

1- Daha uzun görünmek için stiletto ayakkabı anahtar parçalardan biridir. Stiletto ayakkabılarda ayağımızın üst kısmı açık olduğu için bacak boyu olduğundan daha uzun algılanır.

Özellikle ten renginize uygun stiletto modelleri bacak boyunuzu kesmez aynı zamanda  sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir. Ayrıca stilettoların sivri burunlu olmaları sizin uzun görünmenizi sağlayan bir diğer unsurdur.

2- Güne spor bir kombinle başlamış olabilirsiniz. Fakat günü daha şık, feminen ve daha seksi bir görünüm ile tamamlamak istiyorsanız. Tek yapmanız gereken stilottelerinizi çantaya atmak. Boy friend jean, skinny jean yada yırtık bir jean altında stiletto giymeyi mutlaka denemelisiniz.

3- Kısıtlı zamanınız olduğunda, ister çalışan ister şehirli isterse de tatilde olsun kadınların zamanı her zaman değerlidir, ne giyeceğinize karar veremediğinizde siyah stilettolar en büyük kurtarıcınız olurlar. Hemen hemen tüm kombinleriniz de bu ayakkabıları kullanabilirsiniz

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html