Şaka Değil 'Kakabüs'

2 dakika okuma süresi

Şaka Değil 'Kakabüs'

Başarılı komedyen Cem Yılmaz son şovu Fundamentals'da Kakabüs adını verdiği WCBus esprisiyle seyircileri kırıp geçirmişti. Ayrıntılar Daha İyi Yaşam'da!

Başarılı komedyen Cem Yılmaz son şovu Fundamentals'da Kakabüs adını verdiği WCBus esprisiyle seyircileri kırıp geçirmişti. Önce o sahneyi hatırlayalım: "Afyon'da A.R.O.G'u çekiyoruz. 400 kişiyiz. Seyyar tuvalet lazım oldu. Belediyenin gönderdiği yetmedi. Bursadan haber geldi çok şık bir otobüs varmış, çağırdık. Bir otobüs geldi sete jilet! İki adam indi içinden baba oğulmuş. Şezlonglar indi, gözlükler Salvatore Ferragamo. Dediler ki bu tuvalet. Bizim ekip dedi ki bizde buna s.çacak g.t yok. Adam bir tasarım yapmış plazma televizyon Play Stationlar, LCD TV'ler Skylife dergiler, arkada Eros Ramazotti çalıyor. Millet önünü iliklemek zorunda kaldı..."

İŞTE O KAKABÜS  

Cem Yılmaz'ın son şovunda anlattığı herkesin espri sandığı o tuvalet gerçek.  Yılmaz'ın 'Kakabüs' adını koyduğu tuvalet otobüsün işleri gösteriden sonra açıldı. Bursalı Şamlı Otomotiv, 2 yeni otobüs daha yapıyor. "Biz bu işte zirveyi temsil ediyoruz" sözleriyle Yılmaz'ın şovuna konu olan Mehmet Şamlı'nın oğlu Ahmet Şamlı, yeni planlarını anlattı. 1948'den bu yana otobüs dönüşümü yaptıklarını ve 2003'te sanatçılara vip otobüs kiralamaya başladıklarını söyleyen Şamlı şöyle konuştu:

REKLAM FİLMİ ÇEKELİM DEDİ AMA...

"Şu an 4 otobüsümüz var. 2 tane katlı 1 tek katlı vip ve bir tanesi de tuvalet şeklinde. Zaten işlerimiz yoğundu. Sürekli yeni sanatçılarla tanışıyoruz. Bu iş referansla oluyor. Cem abinin şovunda yer vermesinin faydasını görüyoruz. Birkaç araç daha yapmak için çalışmaya başladık. Yurtdışına da göndermeyi planlıyoruz." Şamlı, WCBus ile Afyon'daki A.R.O.G filminin çekimi süresince Cem Yılmaz ve ekibine 2.5 ay boyunca eşlik etti. Bu sürede samimi olduklarını belirten Şamlı, anısını da şöyle anlattı: "Cem Yılmaz'ın kendine has bir tarzı var. Sete gittik, film çekmeyeceğimize göre sandalyeleri çıkarıp 40 derece havada güneş gözlüklerini takıp oturduk. Yoksa biz de herkes gibi insanız. Reklam filmi çekelim dedi ama anlattığı gibi bir filmi mümkün değil bir yerde yayınlatamayız." Şamlı'nın verdiği bilgiye göre 1 aracın maliyeti 300 bin lirayı buluyor.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html