Saçlarınızı Şampuan Kullanmadan Temizleyin

1 dakika okuma süresi

Saçlarınızı Şampuan Kullanmadan Temizleyin

Kimyasal şampuanlara veda etme zamanı gelmedi mi? Saç temizliğiniz için doğal yöntemler Daha İyi Yaşam'da!

Saçlarınıza şampuan kullanmadan doğal yöntemlerle bakmayı denediniz mi? En değer verdiğiniz şeylerden biri olan saçlarınızın bakımıyla saatlerce uğraşabilir ya da tonlarca para harcayabilir misiniz? Peki, bu kadar çok sevdiğiniz saçlarınız için kimyasal şampuanlar kullanmaktan vazgeçer misiniz?

Kimyasal şampuanlar yerine saçlarınızı doğal yollarla temizlemeye ne dersiniz? Saç bakım ürünleri ya da şampuanların kimyasal maddeler içerdikleri için saçlarınıza zarar verebilmeleri mümkün... Saç temizliği için doğal alternatifler keşfetmeyi hiç düşündünüz? Saç temizliğimiz için şampuan kullanmak zorundayız ancak doğal bir alternatifiniz olduğunu söylesek memnun olur muydunuz?

Daha İyi Yaşam, saç temizliğiniz için size doğal altefnatifler sunuyor!

Karbonat desek?

Şampuan kullanmak yerine karbonat kullanın... Bir bardak suya bir kaşık karbonat ilave ederek şampuan gibi saçlarınıza uygulayın. Özellikle saç diplerinize uygulayın. Karbonatla temizlediğiniz saçlarınız köpürmeyecek.

Sirkeyi deneyin!

Şampuan kullanmak yerine sirke kullanmak bir başka doğal yöntem... Yarım bardak suya, bir yemek kaşığı sirke dökün. Bardağın diğer yarısını duşta sıcak su ile doldurun. Şampuan gibi uyguladıktan sonra saçlarınızı durulayın.

Saçlarınızı doğal yöntemlerle temizlemek yıpranmamasını sağlayacaktır.

Haydi buyurun denemeye!

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Saç & Güzellik

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html