Saç sorunlarına en seri çözümler

1 dakika okuma süresi

Saç sorunlarına en seri çözümler

Yağlı ve dolgunluğunu kaybeden saç sorunlarına en seri çözümler Daha İyi Yaşam’da!

Yağlı ve dolgunluğunu kaybeden saçlar zamanla canınızı sıkabilir. Hele bir de zamanınız kısıtlıysa ve saçlarınızın acilen bakımlı görünmesi gerekiyorsa bazı acil önerileri hemen uygulamanız gerekebilir. Neler mi bunlar? O halde Daha İyi Yaşam olarak derlediğimiz araştırmamızı sizlerle paylaşıyoruz.

Saç sorunlarına en seri çözümler

Çabuk Yağlanan Saçlar

Saçlarınızın çabuk yağlanma gibi bir problemi varsa saçlarınızı kuruturken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Saç kuruturken saçlarınızın yağlanmasını istemiyorsanız saç kurutma makinenizi saçlarınızın tamamına değil sadece uçlarına doğru tutun. Ayrıca ılık ayardayken alttan hava vererek kurutmaya çalışın.

saç

Dolgun Görünüm

Saçlarınızın olduğundan daha dolgun görünmesi ve fönünüzün ise daha kalıcı olmasını sağlamak için saçlarınızın soğumasını bekleyin. Isısını kaybetmemiş saçlarınızı hemen tarar ya da ellerinizle düzeltmeye çalışırsanız saçlarınızı fönü sönükleşebilir.

Kuru Saçlar

Saçlarınızı kuru ise saçlarınız solgun ve mat görünür. Hatta yeterince nemliliğini kaybederse kepek oluşmaya başlayabilir. Bu nedenle saçlarınızı düzenli olarak nemlendirmeniz şart. Saçlarınıza banyo sırasında saç kremi sürebilir ve sprey kullanabilirsiniz.

saç

Boyalı Saçlar

Saç boyatanların en sık karşılaştığı sıkıntılardan biri de saç boyasının erken akması. Saçlarınızdaki boyanın daha uzun süre kalması için boyalı saçlar için üretilmiş saç bakım ürünlerini tercih edin. Böylece saç renginizi daha uzun süre korumuş olursunuz.

En Çok Okunanlar:

Kepekli Saçlara Son!

Yağlı Saçlara Son!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html