Saç modeliniz yüzünüze uygun mu?

1 dakika okuma süresi

Saç modeliniz yüzünüze uygun mu?

Saç modeliniz yüz hatlarınıza uygun mu? Daha İyi Yaşam'ın okurlarına özel haberini kaçırmayın! Yüzün

Saç modelleri hakkında kararsız kalanlar için Daha İyi Yaşam olarak süper önerilerimiz var!

Saç modeliniz yüzünüze uygun mu?

Kahkül ve balyaj Kakül

Saçlarınız düz yapıdaysa bu model tam size göre diyebiliriz. Ancak yüzünüz yuvarlak yapıdaysa bu modelden uzak durun. Yüz hattınız sert yapılıysa bu saç modeli ideal olabilir.

saç modeliYumuşak bob kesim

Saçlarınız ince ve de kolay kontrol edilebilir bir yapıdaysa bu saç modelini hiç düşünmeden yapabilirsiniz. Geniş bukleler eşliğinde oldukça hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Yuvarlak ya da kare bir yüz tipine sahipseniz sizin için ideal bir model diyebiliriz.

Dalgalar ve dağınık saçlar

Bu saç modelini eskilerin havasını yaşamak isteyenler ve de klasik bir görünüme sahip olmak isteyenler tercih edebilir. Bu saç modeliyle Barbie bebek gibi görünmeniz an meselesi olabilir.

saç modeliKısa, asi kesim

Keskin ve de katlı bir model olan bu kesimi küçük suratlı, büyük gözlü kişiler kullanabilir. Eğer yüzünüz çok belirginse bu saç modelinden uzak durun deriz.

Omuz hizasında

Dalgalı bir saç yapınız yoksa bu modeli gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu kesim modele şekil vermesi de oldukça kolay bilesiniz.

Ekler

Kısa saçlarınız artık size bunalım getirdiyse ve uzun saçların özlemini çekiyorsanız saçlarınıza postişler ekleyebilirsiniz.

saç modeliAbartılmış bukleler

Bu model ince saçları olan ve de yüzü biraz yumuşamaya ihtiyacı olan kadınlara hitap ediyor. Eğer yüzünüz uzunsa ve boyunuz kısaysa bu saç modeli size gitmeyebilir.

Sizin saç modeliniz yüzünüze ne kadar uygun?

En Çok Okunan: Hangi Yüz Şekline Hangi Saç Modeli Gider?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html