Saç Dökülmelerine Organik Çözüm

1 dakika okuma süresi

Saç Dökülmelerine Organik Çözüm

Biz kadınları en çok sıkan durumlardan biri de kuşkusuz saç dökülmesi. Organik saç enjeksiyonu yöntemiyle üstesinden gelemeye ne dersiniz?

Saçlarınız çabuk uzamıyor üstüne birde kırılıp, dökülüyorsa sıkıntı büyük. Bu durumlar saçlarınızın sağlıksız ve acil bakıma ihtiyacı olduğunu gösterir. Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte saç uzmanları bu konuya el atmış ve bir çözüm yolu bulmuş; Organik saç enjeksiyonu.

Organik saç enjeksiyonu ile saç dökülmelerine kök hücreli organik bir çözüm sunulmuş oluyor. Bu konuyla ilgili detaylı bilgiyi Estetik International Sağlık Grubu bünyesinde yapılan Organik Saç Enjeksiyonu hakkında kurucu Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur’dan aktarıyoruz.

Saç Dökülmelerine Organik Çözüm

Yeterli derecede beslenmeyen saç kökleri zamanla yıpranır. Bunun dışında saçlarınız çok fazla kuaför uygulamaları görüyorsa bu da dökülmesine neden olur. Estetik açıdan saçların duruşu ve doğallığı son derece önemliyken böyle sonuçlar vermesi moralinizi bozabilir. İşte bu noktada geliştirilen organik saç enjeksiyonu ile saçlarınız mükemmel bir görünüm kazanıyor. Organik saç enjeksiyonu saçlı deriye enjekte edilerek uygulanıyor ve saçlar için ikinci bir şans verilmiş oluyor.

Organik Saç Enjeksiyonu Saçları Uzatıyor

Saçlarındaki güçsüzlük nedeniyle bu uygulamayı tercih edenler organik saç enjeksiyonu işlemi sonrasında saçları güçlenerek uzamaya başlıyor. Saçlar olmadığı kadar dolgun ve daha sağlıklı bir hal alıyor. Organik saç enjeksiyonu işlemi günlük yaşamınızı engellemeden 1 saat içerisinde gerçekleştiriliyor.

Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler?

Saç Modeline Göre Aksesuar Seçimi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html