Rumeli Çikolatacısı

1 dakika okuma süresi

Rumeli Çikolatacısı

Baya zamandır methini duyup da gitmeye niyetlendiğim bir yer vardı : Moda'da. "Rumeli Çikolatacısı" Lezzetli tatlarından, şirin dekorasyonundan bahsediyorlardı. Gidip gördüm,o nefis sıcak çikolatasını içtim sonunda! Şimdi de kendisini sizler tanıştıracağım hadi buyurun:

Rumeli Çikolatacısı'nın Moda, Acıbadem, Fenerbahçe ve Eminönü olmak üzere 4 şubesi var. Caferağa Mahallesinde olanı gördüm... Ulaşımı kolay, fiyatları çok uygun. Çeşit çok fazla... Küçük, nostaljik ve çok sevimli bir işletme. Mutlaka gidip görmelisiniz derim.

Dekorasyonu ile gözünüze, tatları ile damağınıza hitab edeceğinden hiç kuşkunuz olmasın :) Çikolatası öyle yoğun ki! Şehrin en iyi çikolatacılarından biri olduğuna emin olabilirsiniz.

Sıcak çikolata servisleri bu şekilde yapılıyor;

Çikolata soslu kreması... Sıcak çikolatasını içmeye başlamadan önce o kremayı afiyetle yiyin. Yoğun çikolata tadı ve hafif kremasının tadı damağınızda kalabilir!

Gerçek aroma ve yoğun tatlar Rumeli Çikolatacısı'nın şehrin en iyi çikolatacalarından olmasında en etkili sebep herhalde!

Çeşit o kadar çok ki karar vermekte zorlanabilirsiniz... Ancak güler yüzlü çalışanları size yardımcı olacaktır.

Mekanın dışarıdan bir görüntüsü... Minik bir işletme olması sebebiyle yer bulmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü Rumeli Çikolatacısına ilgi büyük!

Yolunuz Kadıköy-Moda'ya düşerse mutlaka uğrayın derim... Türk kahvesinden sıcak çikoltaya lezzetli çikolata soslarından özel tatlılarına kadar damak tadınıza hitap eden ne varsa burada bulabilirsiniz... Açık adresi mi? Buyurun ; Caferağa Mahallesi, General Asım Gündüz Caddesi, No 81, Kadıköy, İstanbul

Ya sizin için şehrin favori çikolatacısı hangi işletme? Bizimle paylaşın! :)

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html