Romantik Filmlerden Öğreniyoruz

1 dakika okuma süresi

Romantik Filmlerden Öğreniyoruz

Moralimiz bozukken,sevgilimizle tartışmış ya da ayrılmışken ilaç gibi gelmez mi "Romantik Komediler" ?

Güldürür,eğlendirir,kafamızı dağıtır,gerçek ve tükenmek bilmeyen o aşka olan inancımızı arttırır,umut verir. Özetle depresif ruh halimize çok iyi gelir! İsterseniz örnekleriyle de pekala kanıtlayabiliriz.

İşte Romantik Komedilerin bize kattıkları;

Mucizeler Mümkünlüğüne İnandırır

Belki iç geçirerek izlediğimiz o filmdeki kadar mümkün değil ancak yinede umutsuzluğa kapılmak yerine umut içinde olmak daha tercih edilesi bir ruh halidir. Üstelik bir gün birinin hayatının mucizesi olmayacağınızı kim bilebilir ki?

Yeniden Başlama Cesareti Verir

Esas kızı üzen bir adam ve üzülen esas kızımızın değerini bilecek yeni biri! Doğru insan! Genellikle romantik komedi senaryolarının değişmezidir. Gerçek hayatta da şansın ikinci kez kapınızı çalabileceğini unutmayın. Doğru insanı bulmak imkansız değil. Vazgeçmeyi bilip,geleceğinize bakmanızda her zaman fayda var.

Aşkta Plan Olmayacağını Hatırlatır Romantik komedilerde esas kızımız her zaman sakar,doğal,biraz şapşal bir tiptir. Acaba gerçekten erkeklerin ilgisini çekebilen kadınların bu özellikleri taşıması olduğunu düşünebilir miyiz? Kendiniz gibi davranmak, plansız ve içten tavırlarla her şey daha güzel olabilir.

Mükemmeliyetçi Olmama Şartını İlke Edindirir

Aniden karşınıza çıkabilecek o insanla sıradan bir başlangıç fikri niye hiç akla gelmez? Halbuki her şeyin dört dörtlük olmasını beklediğiniz o an hayallerinizden farklı bir şekilde gerçekleşebilir. Bunu bir hayal kırıklığı olarak görmek yerine ilişkinizi hayal ettiğiniz mükemmeliyette bir seviyeye taşımak sizin elinizde!    

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html