Rihanna: Bir Moda İkonu

2 dakika okuma süresi

Rihanna: Bir Moda İkonu

Cesur, riskli ve korkusuz moda anlayışı ile o bir moda ikonu. Karşınızda Rihanna'nın binbir çehresi. Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Kuşkusuz ki 2000'li yılların en büyük starlarından biri. Sayısız hiti ve yüzlerce ödülü ile karşınızda Rihanna! 

R&B ve Soul müziğin kraliçelerinden Rihanna müziğinin yanı sıra korkusuz, dişli, riskli ve güçlü stili ile de dünyanın en çok konuşulan isimlerinden. Kırmızı halı görünüşlerinden sokak stiline kadar uzanan bu yolda kuşkusuz dünyanın en önemli moda ikonlarından. Rihanna'nın efsanevi stilinini sizler için derledik. 

Rihanna ve İkonik Kıyafetleri 

rihanna

Çıktığı ilk günden bugüne stili adına hiçbir şey kaybetmeyen Rihanna, stilettolar ile ızgaraların üzerinde nasıl yürünmesi gerektiğini kadınlara öğreten bir ikon.

rihanna

Dünyada terlik modası bu sezon yayılmaya başlamışken bilin bakalım kim bu akımı yıllar öncesinden keşfederek kullandı? Evet evet Rihanna!

rihanna

Barbadoslu güzel şarkıcı Rihanna, modellik yapmasının avantajını da her giydiği kıyafette neredeyse gösteriyor.

rihanna

Kırmızı halılarda en çok merak edilen isimlerden biri olan Rihanna, kraliçe stilinden vazgeçmeyi kimi zaman reddetse de biz ona bu kraliçeliği çok yakıştırıyoruz :)

rihanna

Çıkardığı koleksiyonlar, kendi bizzat seçtiği parfümler, sonuna kadar risk alıp şekilden şekile soktuğu saçları ve herkesi ters köşeye yatıran tarzı ile karşınızda Rihanna!

rihanna

Kırmızı halı şıklığını günlük hayatındaki kombinlerinde de sıklıkla kullanan Rihanna'yı spor ayakkabı ile görmek neredeyse imkansız.

rihanna

Sarı ya da siyah saç, makyajlı ya da makyajsız, tek parça bir kombin ya da parçalar karmaşası. Rihanna'nın binbir çehresini kıyafetleri ile keşfetmek oldukça kolay.

rihanna

Müziğini her gün bir adım daha ileri taşıyan Rihanna, moda anlayışından asla vazgeçmiyor. Küçük bir genç kızken başlayan moda aşkını R&B Kraliçsi olduğunda da devam ettiriyor.

rihanna

Konseptli gala gecelerine her zaman konsepte uygun olarak katılan Rihanna, paparazileri ve flaşları her zaman kendine doğrultmasını bildi.

rihanna

Dekolte vermekten asla kaçınmayan Rihanna kimi zaman da hiç dekolte vermemeyi de bildi. Ancak buna rağmen ne kadar asil ve ilgi çekici duruyor değil mi? :) Sırrı ise "Rihanna" olmak.

rihanna

Sayısız hit ve sayısız ödül sahibi bu güçlü kadın kimi zaman hayranları tarafından tehdit edildi kimi zamansa yolda yürüyemedi. Zorlu ilişkiler yaşadı ve hiçbir zaman yılmadı. Sanatını ve stilini göstermekten asla kaçınmadı. Rihanna'nın, "Rihanna" olma sebebi ise kendisine sonsuz güvenmesi.

rihanna

Modanın yalnızca çıplaklıktan oluşmadığını ve sahneler olmadığını anlatan Rihanna, iş fotoğraf çekimlerine geldiğinde de cesur pozlardan asla kaçınmadı.

rihanna

Rihanna'nın bu kusursuz görünüşünü hatırlıyor musunuz? Akıllardan hala silinmedi.

rihanna

Ters köşe yapmak onun bir diğer adı. Kırmızı halılarında kraliçesi ve en çok ilgi göen ikonlarından olmaya devam ediyor. :)

 

Sizin Rihanna'nın en çok beğendiğiniz görünüşü hangisi bizimle paylaşın :)

Takma Kirpik Nasıl Takılır?

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html