Renkli Karakterleriyle Tanınan Terazi Kadınları

2 dakika okuma süresi

Renkli Karakterleriyle Tanınan Terazi Kadınları

Terazi kadının bilinmeyen özellikleri Daha İyi Yaşam'da!

Sürekli ilgi bekleyen Terazi kadınları aynı zamanda girdikleri ortamda da hemen ilgi çekerler! Etrafında bir hayran ordusu ile dolaşmaya bayılan Terazi kadınları başka neye bayılır? Öğrenmek ister misiniz? Daha İyi Yaşam, "Terazi Kadının Bilinmeyen Özellikleri"ni sizler için derledi!

Oldukça flörtçüdür

Bu, Terazi kadınının çok eşli bir kadın olduğu anlamına gelmez. Hayranlık uyandırmayı sever, beğenilmeyi, peşinde koşulmasını ister. Karşısındaki erkeğin tüm ilgisini üzerinde hissettiğinde, karşı taraf için oyun henüz yeni başlamışken, onun için oyun çoktan bitmiştir! 

Her zaman bakımlıdır

İnsanların beyinlerine giden en kısa yolun gözleri olduğunu düşündüklerinden, göze hitap etmek onlar için son derece önemlidir! Her zaman bakımlı, alımlı olmayı başarır. Saçı dağınık ev süpüren bir Terazi kadınına rastlamak zordur! 

Evlilik onun için çok önemlidir!

Karar vermekte zorluk çeken Terazi kadını, geç evlenmeyi tercih edebilir. Ama evlenir evlenmez çocuk sahibi olmak isteyecektir. Çocukları sever. Bu nedenle onları biraz şımarık yetiştirebilir.

Düzenlidir

Hayata düzen ve uyum kazandırmak için uğraşan bu kadının evinde her şey yerli yerinde olmalıdır. Fakat bu düzeni sağlamak için emek harcamak hoşuna gitmez. Bu nedenle genelde bir yardımcısı olur. Onun işi, gerekli direktifleri vererek istediği şekli hazırlamak, sonra da kendince güzelleştirmektir.

Aşk hayatının çoğunu kaplar

Onu gerçekten seven, kısıtlamayan, değişken hallerine sabır gösteren bir erkek mutlu edebilir. O, her şeyden önce iyi bir arkadaştır. Cilveli ve bu alımlı kadının hayatındaki en büyük yeri; aşkı ve eşi doldurur. Kendisiyle birlikte başkalarının da hayatını güzelleştirmeyi ister. Hayata renk katma konusunda ustadır! 

Maddiyat önemlidir

Kendisini güvende hissetmesi, genelde çok pahalı olan, kendisini mutlu edecek zevklerine ulaşabilmesi için para gerektiğini iyi bilirler.

İş hayatında başarılı olurlar

Aşkın ve güzelliğin yanı sıra, iş ve ortaklığı temsil eden Terazi burcunda doğan kadınlar, doğal olarak iş hayatında da başarılı olurlar. Paylaşma duyguları gelişmiş olduğundan, takım çalışması gerektiren işlere eğilimleri vardır. Organizasyonları sevdikleri için yönetici kadroda yer almayı tercih edebilir. Sanatçı, dekoratör, güzellik uzmanı olabilirler. 

Terazi'nin uzun süreli aşk yaşayacağı burç

Terazi burcundan bir partnerle uyum ve mutluluğu yakalamak konusunda ideal bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ortak noktalarda birbirinizi anlamanız ve paylaşımlarınız da sorun yaşamamanız mutlu olmanızı sağlar. 

Terazi'nin macera yaşayacağı burç

Koç burcunda doğmuş kişiler ideal macera ortağınız olabilir. Kendinizi sade ve monoton bir yaşamın dışında görmeyi arzuluyorsanız mutlaka Koç burcunda olan kişilerle ilişki kurmaya çalışın. Böylece hayatınızın renkli ve güzel geçtiğini çok net görebilirsiniz. 

Terazi'nin aradığı cinsel partner

Cinsel hayata bir renk getirme, bir ivme kazandırma isteğini duyuyorsanız en ideal eş yengeç burcunda olacağından, yengeç burcuyla ilişkinizi geliştirmeniz de yarar var. Böylece cinsel paylaşımlarınız da sorun yaşamanız söz konusu olmayabilir.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html