Renkli Ev Dekorasyonu Örnekleri

2 dakika okuma süresi

Renkli Ev Dekorasyonu Örnekleri

Evinde renkleri bir arada görmek isteyenler için renkli mobilyalar ile uygulanabilecek dekorasyon önerileri. Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Renkli mobilyalar ya da  duvarlar. Evinize dekorasyon harika çevirmeniz için uygulamanız gereken tüm renkler elinizin altında. Siz daha neyi bekliyorsunuz?

Renkli Ev Dekorasyon Önerileri

dekorasyon

Sarı ve toz pembeninmüthiş uyumunu yakalayamaya ne dersiniz? Evinizi renklendirmeniz için gereken tüm aksesuarlar ve kombinasyon ile karşınızda sarı-pembe dekorasyon uyumu.

dekorasyon

Evinizin göz yorucu detaylarında kaybolmak istiyorsanız bu öneri renkli dekorasyon sevenler için. Stilize bir çizginin farklı objeler ile nasıl bozulamayacağına dair küçük bir örnek.

dekorasyon

Evinizin içine yerleştirebileceğiniz bir tablonun içindeki renkleri seçin ve mobilyalar ile kombinasyon yaratın. Dekorasyon adına yapabileceğiniz küçük bir tüyo!

dekorasyon

Evinizde klasik çizgideki eşyaları spor eşyalar ile dekorasyon harikasına çevirmek mi? Kalabalık evler her ne kadar uygulanması zor görünse de aslında oldukça pratik bir dekorasyon çizgisi. Beyaz hakim bir dekorasyonu iyi bir çizgiye taşımak çok daha kolay olacaktır.

dekorasyon

Mutfak duvarlarınızın sıkıcı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Duvar kağıdınızı dekorasyon adına oldukça farklı bir model ile birleştirin. Lacivert mat bir mutfak mavi temalı çiçekler. Sizce de yakışmamış mı? :)

dekorasyon

Banyonuzu pembe ile süslemek bu kadar kolay. Banyo dekorasyonunuzu kusursuz bir çizgiye çekmek için beyaz eşya rengi seçiminiz oldukça önemli. Diğer detayları bu renk doğrultusunda şekillendirebilirsiniz. Örneğin kapı, havlu vb.

dekorasyon

Üç farklı rengi tek bir pencerede toplamak, dekorasyon adına verebileceğiniz en doğru kararlardean yalnızca biri. Aynı tonları ve renkleri yakaladığınız bir dekorasyon önerisi tablo seçerek duvarınızında boş kalmasını engelleyebilirsiniz.

dekorasyon

Etnik desen çizgisini hareketli koltuklar ve yastıklar ile birleştirerek misafirlerinize ters köşe yapmaya ne dersiniz? Dekorasyon dünyasında kaybolurken seçeceğiniz her bir parçanın kıymetini bilmelisiniz.

dekorasyon

Amacınız bir çocuk odası dekorasyonu yapmak ise ve duvarları boyamak için özgürseniz bu dekorasyon önerisi tam size göre. Hizalı bir yapısı olan bu duvar gibi boyama odanızın enerjisini bile değiştirecek. Uygulamak için iyi bir ustaya ihtiyacınız olduğunu unutmayın :)

dekorasyon

Lila ve mavi tonlarının ağırlık gösterdiği bu oturma odası dekorasyonu son derece sade ve dikkat çekici. Birbirlerine yakışan renklerin uyumu ise zevkli bir seçimden geçiyor.

Diğer dekorasyon önerilerine göz gezdirmeye ne dersiniz? Aynı zamanda yorumlarınızı bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin :)

Editörün Seçimi: Yatak Odası Dekorasyonu İçin 12 Fikir

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html